Wpis z mikrobloga

#szosa: Już ochłonąłem ale przed chwilą miałem bardzo niepokojące zdarzenie. Na tych nowych chińskich kołach 38mm co kupiłem z ali z Hiszpanii bez cła leciałem ze sporej górki kupić kebaba.
Mam w idealnym stanie hamulce r7000 oraz prawie nowe klocki Prime. Wczoraj sprawdzałem i skręcałem hamulce bo te gówno chińskie sprawdzałem. Leciałem i mi hamulce znaczy przedni wpadł w koszmarne wibracje, rower przestał hamować i całkowicie przypadkowo sie nie #!$%@?łem przy może 40 czy 50km albo lepiej.

Nie wiem, kupię termometry naklejki na obręcze, mam inne klocki... jutro tam się jeszcze raz #!$%@?ę tylko w kasku, zobaczymy
4x80 - #szosa: Już ochłonąłem ale przed chwilą miałem bardzo niepokojące zdarzenie. N...

źródło: 20240127_183520

Pobierz
  • 8
@4x80 może to przez nowe klocki, muszą się dotrzeć, sprawdź czy same szczęki są dobrze dokręcone

możesz podać linka do aliexpress z tymi kołami?
@4x80: Ty nie siedzisz w wadze ciężkiej czasami? Przecież spalić obręcz hamując zjeżdżając z górki 10%+ to nie problem przy takiej wadze, sam tego doświadczyłem
@Poemat: Wszystko się zgadza, założę nowe klocki, wyszlifuję je przed montażem by kolejnych bruzd nie robiły, a koła faktycznie są już przyjarane.