Wpis z mikrobloga

No co jest przeciez mowiles ze to jest dokladnie to samo co homoseksualizm?


@OskarDeveloperski: XD. Powiedziałem, że to odpowiednie porównanie do kwestii orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej.

Leworęczność jest wrodzona i otoczenie nie ma wpływu na to czy ktoś jest leworęczny czy nie. W historii osoby leworęczne były wykluczane czy karane za używanie lewej ręki np. do pisania. W przypadku leworęczności także odnotowano ogromny przyrost osób, które zaczęły używać lewej ręki
Ok, skoro uwazasz ze to odpowiednie porownanie to czekamy na przyklad klubu nocnego dla leworecznych. Dalej nawet nie czytam.


@OskarDeveloperski:

Kluby nocne dla leworęcznych lub ich brak nie sprawia, że w tej kwestii porównanie leworęczności do tożsamości płciowej lub orientacji seksualnej jest błędne. To właściwie zupełnie pozbawione znaczenia w tej dyskusji.
Skoro uwazasz ze leworecznosc to tak samo styl zycia jak homoseksualizm, czekamy na kluby nocne dla leworecznych, no co jest, nie mozesz znalezc? Wiec nie masz racji. Koniec dyskusji.


@OskarDeveloperski: Nie uważam tak xd. Po godzinie okazało się, że jednak nie jesteś w stanie w normalny sposób dyskutować albo trollujesz.
Po godzinie dalej nie potrafisz znalezc swoich rzekomych klubow nocnych dla leworecznych


@OskarDeveloperski: Bo nie ma takich klubów. Zresztą gdyby były to nie miałoby to jakiegokolwiek znaczenia w tej dyskusji. To chochoł, który tylko dla Ciebie ma jakieś znaczenie albo postanowiłeś trollować, bo gdzieś z 5 komentarzy temu skończyły Ci się argumenty.
No a teraz zadanie domowe zastanowic sie czemu kluby dla gejow istnieja a dla leworecznych nie istnieja i co to oznacza w kontekscie twojej smiesznej hipotezy o tym ze homoseksualizm jest jak leworecznosc, skup sie


@OskarDeveloperski: Kluby nocne to kwestia bardziej związana z orientacją, więc istnieją dla osób hetero, homo i fetyszystów. Z gruntu nie mogą istnieć dla osób leworęcznych, bo leworęczność nie jest związana w żaden sposób z seksualnością.

Nie
Nie wiem co to oznacza w kontekście hipotezy, że homoseksualizm jest jak leworęczność, bo to nie moja hipoteza


@NonOmnisMoriar: Czyli ty tylko trolowales piszac - "No nie, porównanie do narkotyków czy rozwiązłości jest z gruntu złe. Lepszym porównaniem będzie leworęczność.".

Tak myslalem. Lecisz na czarna marny trollu
Czyli ty tylko trolowales piszac - "No nie, porównanie do narkotyków czy rozwiązłości jest z gruntu złe. Lepszym porównaniem będzie leworęczność.".


Tak myslalem. Lecisz na czarna marny trollu


@OskarDeveloperski: Nie, nie trollowałem. Wyraźnie napisałem, że chodzi o porównanie leworęczności do tożsamości płciowej i orientacji seksualnej w kontekście wzrostu liczby osób, które deklarują, że są leworęczne i rosnącej akceptacji w społeczeństwie.

To, że można porównać leworęczność do homoseksualizmu w jednej kwestii nie