Wpis z mikrobloga

@ibilon

@deziom: No to jak w końcu? Jeden tęczowiec powie, że nie można krytykować LGBTP, bo oni tacy się urodzili i nic nie mogą na to poradzić, a drugi tęczowiec, ty, pisze, że oni to jednak w pewnym momencie "odkryli".


ja #!$%@? xD a jak Kolumb #!$%@? odkryl ameryke to znaczy, ze orzed tym nie istniala? Bo wg Twojej logiki tak xD jedno nie wyklucza drugiego
gorzej, jak córka będzie miała nieograniczony dostęp do Netflixa i nowego Disneya i wyrośnie z niej jakiś neuropek, o ile się nie wyhuśta przez piętnastką.


@USSCallisto: Nie miałem za dzieciaka dostępu do Netflixa a i tak wyrósł ze mnie neuropek. Co więcej - jak teraz myślę to nie kojarzę żadnego mainstreamowego filmu czy serialu z biseksualnym mężczyzną, a mimo to takim się stałem.
Coteras?
że oglądanie serialów na netflixie sprawi, że dana osoba stanie się LGBT to musi być fanatykiem lub bardzo głupim człowiekiem.

@NonOmnisMoriar: no tak bylo, a wzrost 4 krotny lgbt wsrod pokolenia Z to ten no czysty przypadek co nie? xDDD


@OskarDeveloperski: oczywiście że wpływa, bo to się nazywa normalizacja i promocja pewnych zachowań - tak samo jest z rozwiązłością jak kiedyś praktycznie nigdzie nie było golizny, można było poznawać partnera
@Dietetyq: No nie, porównanie do narkotyków czy rozwiązłości jest z gruntu złe. Lepszym porównaniem będzie leworęczność. Może i częściej przedstawiało się osoby leworęczne jako normalne, ale to wcale nie było powodem tego, że coraz więcej osób zaczęło się do tego przyznawać i przestawać to ukrywać.
No nie, porównanie do narkotyków czy rozwiązłości jest z gruntu złe. Lepszym porównaniem będzie leworęczność. Może i częściej przedstawiało się osoby leworęczne jako normalne, ale to wcale nie było powodem tego, że coraz więcej osób zaczęło się do tego przyznawać i przestawać to ukrywać.


@NonOmnisMoriar: absolutnie nie, jeśli chcesz podchodzić do tego w ten sposób to możemy porównywać osoby z taką a nie inną preferencją seksualną do np. fetyszystów zakochanych w
absolutnie nie, jeśli chcesz podchodzić do tego w ten sposób to możemy porównywać osoby z taką a nie inną preferencją seksualną do np. fetyszystów zakochanych w kobiecych stopach.


@Dietetyq: Znowu nie. Fetysze czy jakieś popularne lub dozwolone zachowania w odrębie związków mogą w jasny sposób wynikać z mody czy kultury. W przypadku dominującej ręki, tożsamości płciowej czy orientacji seksualnej jest już z gruntu inaczej.
@deziom: no teraz pokazałeś ze to ty jestes jakis patologiczny wysryw. Kazdy ma prawo decydowac o swoim rozwoju i swoich dzieci. Ten koleś poswiecił kilka kilkanascie lat uwagi dziecku, ty wolisz narzucac innym swoje poglądy... to jest patologia ktora trzeba tępić
mogą w jasny sposób wynikać z mody czy kultury


@NonOmnisMoriar: dokładnie tak samo jak homoseksualizm, transpłciowość itd

przecież to jest oczywiste, że jak będziesz takim przekazem bombardował DZIECKO i MŁODZIEŻ której osobowość i tożsamość w każdym aspekcie dopiero się kształtuje to w wielu przypadkach wyindukujesz takie zachowanie- a Ty postulujesz że kultura i moda tylko ujawnia coś co pierwotnie istnieje, a było zakryte przez religię czy ostracyzm społeczny