Wpis z mikrobloga

@Quis: ogólnie to zależy

Tato próbował z Androida przejść na iOS i kupił 15 pro max, zgadnij kto dwa dni po zakupie stał się nowym posiadaczem tego telefonu


Kilka dni temu odebrał s24 ultra i jest zadowolony
Z kolei ja mam już drugiego iPhone’a i jak by tato chciał się zamienić 1 do 1 to bym się nie zamienił.

Jak polubisz iOS to będziesz zadowolony ale przesiadka i pierwsze dni mogą
@Quis: kilka lat temu kumpel kupił nowego iPhona, po 2 miesiącach kupiłem od ni go bo nie dał rady przestawić się z Androida, ja tego iPhona miałem tydzień i stwierdziłem że bez szans. Sprzedałem go kumplowi, ten używał kilka dni i stwierdził, że jednak woli androida i dał go swojej lasce, ona zachwycona i od tamtej pory tylko iPhone. Moim zdaniem trzeba lubić ten system, ja jestem nauczony androida i mam
@Quis: kup sobie starszego taniego iphona aby poznać system.
Ja bez tego wiem że iphone jest nie dla mnie, bo nie można tym telefonem robić rzeczy które można robić na androidzie i klasycznych telefonach, nie wyślesz zdjęć, nie podłączysz do kompa, nie wyślesz nic bluetoothem, płatności telefonem wymagają klikania i działań itd itd.
Ios to system dla emerytów którzy nie ogarniają i przesiadają się ze stacjonarnego, a nie dla ludzi którzy
@eNse: ja tym miesiącu już 3 razy ;)
zajmuje to najmniej czasu jak chcesz szybko przesłać jedno zdjęcie.

Podłączanie kablem wiadomo że odpada, znajdź kabel, podłącz, poczekaj aż system łaskawie załaduje, szukaj w plikach gdzie nie znasz układu. i musisz czytać wszystko.. no z 5-7 minut spokojnie
Przez Wifi do serwera.. też dłużej, bo musisz się zalogować na aplikacji potem klepać w kompie i szukać zdjęcia wśród plików
BT, 3 kliknięcia
@Quis bez sensu wymiana, będziesz miał tylko inny rozmiar ekranu, a sporo rzeczy w Samsungu lepszych jest. Gdybys miał S22 to miało by jakiś tak sens ale S23U w życiu. Poczekaj jak już na iPhone 16 pro. Będzie miał 6,3 cala ekran przy takich samych rozmiarach
@eNse: Tak, ci co nie mają iphonów a mają kaprys i potrzebę. Coś obcego ajfoniarstwu. Mieć możliwość i korzystać z niej jak się chce.