Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, zamieszczam aktualną tabelę.

Wybaczcie straciłem całkowicie wenę do tego projektu, poza dwoma osobami prócz mnie turniej jest praktycznie martwy, jest kilka osób które coś tam pograły a cała reszta swój dopisek w turnieju ma gdzieś, szkoda.

Nie ma żadnych sankcji dla ludzi którzy nie grają, po upłynięciu terminu na gry grupowe zbiorę wszystkich chętnych/aktywnych do dalszej gry i być może w takim mniejszym ale skonsolidowanym gronie uda się coś "ugrać".

Pozdrawiam wszystkich i przepraszam raz jeszcze za brak aktywności z mojej strony, ale tu nawet nie czego aktualizować w gruncie rzeczy.

Być może w tabeli są błędy lub jakiś mecz jest niedopisany, piszcie.

@klientpilnowalcenweuroprzedpromocja @Otsego_Amigo @seeksoul @skandal99 @orzeldp @TheSocialOne @Dziki_Maslak @freestyle01 (daj znać awkowi) @PilariousD @Wozyack @mefiu @nierusz @kst91 @siplasplas @PrzypadkowyNick @gedzior78 @bapo @niegramwwowa @JemMandarynke @hokus_pokus @wojtas9 @milten @jafek21 @whitewolfik @rasiakg @j0seph @eme151 @ludex @loginowski @valdgir @Busios @kvvach @Caishen @Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny (kontaktuj się ze skowronkiem) @Mediwh @dizzapointed

#turniejwhomm3
sbcs - Witam wszystkich, zamieszczam aktualną tabelę.

Wybaczcie straciłem całkowicie...

źródło: comment_rSFK6wmkA8Z6OLTlantIlIkgVLiH3m6T.jpg

Pobierz
  • 15
@sbcs Ty to dla nas za wysokie progi hah :P A tak na poważnie to jeszcze się nie ustawiliśmy - jak do tego dojdzie to na pewno się odezwiemy do Ciebie :) PS. Możemy też rozegrać kiedyś arenę - teraz już mniej więcej ogarniam.