Wpis z mikrobloga

Wardęga: Kasjo a ja mam do Ciebie takie pytanie, bo słyszałem, że ostatnio wypuściłeś dissa na mnie...

Don Kasjo: No i co?

Wardęga: Ale nie przerywaj mi proszę. Więc wracając do tematu, nagrałeś na mnie dissa, powiedz mi dlaczego.

Don Kasjo: Ale co dlaczego? Ty nie widzisz co się wokół Ciebie dzieje deb*lu je*any?

Wardega: Ale widzisz Kasjo z Tobą nie da się normalnie porozmawiać, bo Ty od razu wyzywasz i próbujesz mnie przekrzyczeć.

*Boxdel pije wodę*

Don Kasjo: Ale ty yyy chyba k*rwa pomyliłeś tutaj yy kółka wzajemnej adoracji, ja Cię nie będę chwalił za to, że się na kolegę rozj*bałeś Ty.

Wardęga: Ale to co, uważasz że niesłusznie nagłośniłem tą sprawę?

Don Kasjo: I widzisz k*rwa, znowu próbujesz przeinaczać i manipulujesz słowem k*rwa. Proste pytanie: Rozj*bałeś się na swojego ziomka, tak czy nie?

Wardęga: Ale...

Don Kasjo: Tak czy nie do ch*ja? Rozumiesz co do Ciebie mówię Szeryfie Internetu?

Boxdel: Ale Kasjo...

Don Kasjo: A Ty zamknij p*zdę ulany grubasie, bo do Ciebie przejdziemy później. Wardęga no mów, rozj*bałeś się na Boxdela czy nie?

Wardęga: Kasjusz, ja nie będę z Tobą tak rozmawiać.

Don Kasjo: Ahaaa no tak, niewygodne pytanie to już nie chcesz rozmawiać tyyy, japi*rdoole co za #!$%@?*czka, co już kończymy fejs tu fejs bo się spłakałeś, jo?

*Wardęga wychodzi*

*Boxdel pije wodę*

Don Kasjo: No i wypi*rdalaj tam k*rwa do swojej jaskini Ty zwyrolu j*bany ty hehehe

C.D.N.

#famemma #dziadzlasu #baxton #donkasjo #presja
boolProptestingCheatsEnabledtrue - Wardęga: Kasjo a ja mam do Ciebie takie pytanie, b...

źródło: Presja

Pobierz
  • 14