Wpis z mikrobloga

@teslamodels: a najlepsze jest to, ze rn 13 od pol roku sa w chinach dostepne i wersje global idzie dostac po chinskich sklepach za niewiele wiecej jak polowe tej ceny.
Polski dystrybutor juz powoli kompletnie odlatuje, chce za sredniaka powyzej 2k gdzie wykopphone A.D. 2015 czyli rn2 kosztowal 300zl :D Oczywiscie w PL ceny mi14 to bedzie poziom iphone 15 pr0 ()

Juz nawet pomijam fakt, ze
@sberatel: kurde serio? A ja glupi myslalem ze oni ten dopisek pro tam przypadkowo dali.

Dla kazdego kto ma stycznosc z xiaomi dluzej niz 5 min, jasnym jest ze wersji rn13 bedzie spokojnie z 10, doliczajac rozne wariacje zaleznie od regionu. I oczywiscie ze 13 pro plus 5G bedzie drozszy niz gole rn 13, tylko nam sie rozchodzi ogolnie o wycene tych sredniakow.

To ze najwiekszy pazdzierz mozesz miec za 900zl,
@PurpleHaze mam w rodzinie note 10pro i wychodzi już 3 seria w której nie warto zmieniać. Takie czasy nastały nawet w topowych modelach zmiany dla zwykłego użytkownika są niezauważalne w praktyce i w praktyce różnią się tylko cyferką.
@teslamodels: U Niemca Pro+ Midnight black licząc nawet po zawyżonym kursie Euro bo przyjąłem 4,50 wychodzi 25% czyli 500zł taniej xD

Jak pisałem, że nas restauracje robią w #!$%@? bo Polacy lubią przepłacać to mi jeszcze niektóre wykopki cisnęły. Mamy mentalność niewolników( ͡° ʖ̯ ͡°)
KiedysMialemFejm - @teslamodels: U Niemca Pro+ Midnight black licząc nawet po zawyżon...

źródło: 14bbc739a7061b3e95887a459779defe84b8d2808003f99eba6fbcb7c4acbfcd_1

Pobierz
@fenbekus: oni sprzedaja bardzo czesto wersje global, wiec dokladnie to samo co dostaniesz kupujac w PL. No i gwarancja w Polsce obowiazuje na taki tel, ale tylko wlasnie na wersje global/EEA (europa).
Wiec wtedy nic nie musisz robic, co najwyzej wystawic srodkowy palec polskiemu dystrybutorowi ( )
@PurpleHaze: kolego ja się zastanawiam nad xiaomi 13t pro albo pixel 7a albo 8.
Do mnie właśnie przemawia procek w xiaomi wg. Rankingów duzo lepszy niż w pixelu. Może mi wyjaśnień czemu mediatek w xiaomi to syf?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.