Wpis z mikrobloga

Hej! Mam pytanie które ciężko poprawnie otagować. Może #android #aplikacje #it (chociaż to mocno naciągane)

Szukam aplikacji do robienia notatek. Prostych, typu listy zakupowe, listy czego ile i gdzie mam, zwykłe notatki tekstowe, ewentualnie jakieś zdjęcie jakby się dało wkleić. Nie potrzeba żadnych tabel czy wykresów. Narzędzie ma działać w przeglądarce oraz w aplikacji na Android. Głównie notuję na Smartfonie ale czasem spod komputera, do notatek na aplikacji producenta mojego smartfona mam dostęp tylko z urządzenia, zależy mi żebym mogła mieć dostęp z chociaż 3 urządzeń.

Obecnie używam Evernote, ale ciągłe monity o zakupie premium już mnie zmęczyły, macie jakieś dobre, proste aplikacje tego typu, które po prostu DZIAŁAJĄ i nie zasypują reklamami, monitami, nie mają znaczących ograniczeń w wersji bezpłatnej?? Help please
  • 10
@Plotkova99: Google Keep. Można robić listy, można wklejać zdjęcia, można notatkom przypisywać etykiety/tagi i są wtedy uporządkowane. Każdej notatce można nadać "kolorek" i można też dodawać przypomnienia.

Aplikacja na Androida: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.keep
Wersja webowa: https://keep.google.com/

Jedyne konto jakie potrzebujesz to konto Google, które i tak zapewne masz :)

Podobną aplikacje oferuje sam Microsoft - Microsoft To Do. Jest aplikacja na Androida/iOS, na system Windows i wersja przeglądarkowa też chyba jest. Co
@rafal4432: Rzecz w tym, że nie chcę się martwić o przenoszenie jak będzie zmiana telefonu, a rzadko trzymam się jednej marki - kupuję to co jest dobre obecnie a nie to co było dobre kilka lat temu a teraz jest drogie i takie sobie.

@sberatel Tego nie znam, sprawdzę więc zaraz

@qwertyniejestzle Właśnie szukam czegoś dość prostego, jak pisałam, nie potrzebuje funkcji wykresów i rysowania sinusoid, prościej = lepiej

@strusmig Wypróbuję
@Plotkova99: chyba większość komunikatorów typu Signal, WhatsApp ma opcje wysłania wiadomości samemu sobie. Proste, wręcz prymitywne rozwiązanie, ale pewnie bym tego używał gdybym nie przesiadł się na iOS bo jak przypomnę sobie o tych wszystkich evernotach to mnie mdli