Wpis z mikrobloga

Gola przyznaj się kto cię naciągnął na tą śmieszną grę z assetami o wątpliwym pochodzeniu? Uważaj, bo ja kupię tą grę na premierę, zdekompresuję binarki i ogarnę skrypt porównujący tekstury oraz modele. Zobaczymy czy na pewno nie zostało złamane prawo autorskie i jak twoi deweloperzy po dwutygodniowym bootcampie w Grodzisku Mazowieckim z------i chociaż jedną teksturę, to zgłosimy to Steamowi.

Będziesz się teraz k---a flexował, że w game devie robisz? Aż tak bardzo łakniesz jakiegokolwiek osiągnięcia, które nie jest wyruchaniem zataczającej się laski w kiblu podrzędnego klubu na podłodze lepiącej się od moczu wymieszanego z resztkami a--------y z kart kredytowych i dowodów osobistych? A no i bym zapomniał, że nagrywa to wszystko pan w czapeczce MTV XD

Jeszcze sam musiałeś siebie w----ć na okładkę gry, żeby ktokolwiek się nią zainteresował? XD
W swojej niskiej jakości istocie szarej pojawiła się myśl, że będzie to znak jakości?
Laur konsumenta k---a jego mać?
Ty nawet nie wiedziałeś jak się steruje w tej grze XD
Lokaty powstały, żeby uchronić takich ludzi jak ty od bezdomności. Wykorzystaj to mądrze.

Pomyśl o jakiejś edycji kolekcjonerskiej z panelem solarnym z motywem gry. Koniecznie dodaj jeszcze swoje zdjęcie z autografem, to by było coś.
Co to są k---a jakieś tam Hideo Kojimy, Miyazakie, Newelle? Game director of the year może być tylko jeden śmiecie. Zjeby grające w Minecrafta tego nie zrozumieją, bo wolą dzieci niż doskonale wyreżyserowaną produkcję spod pióra Wojtek Gola-sama. Arigato senpai za to, że jesteś i tyle wystarczy.
#famemma
Thiocomaster - Gola przyznaj się kto cię naciągnął na tą śmieszną grę z assetami o wą...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-25 o 15.09.14

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uważaj, bo ja kupię tą grę na premierę, zdekompresuję binarki i ogarnę skrypt porównujący tekstury oraz modele.


@Thiocomaster: Pewnie oglądali ten filmik, wzięli gotowca i zaczęli przerabiać. Mam nadzieję, że przy tym budżecie chociaż kupili legitnie assety ( ͡º ͜ʖ͡º)
PlesniakPospolity - >Uważaj, bo ja kupię tą grę na premierę, zdekompresuję binarki i ...
  • Odpowiedz
  • 1
@koniczynaxD: usunąć się nie da, bo trzeba czekać 30 dni XD K---a chcę, żeby przestali administrować moje dane osobowe i nie mogę. Chyba nigdzie takiej kpiny nie widziałem. Jak ten wpis spadnie, to spamuję pastą o serwerowni i s--------m, bo nie chce mi się wymyślać, żeby potem mi to kasowali.
  • Odpowiedz