Wpis z mikrobloga

#siatkowka jako, że pracuje jako statystyk w 1lidze kobiet (tak, wiem, nie jest to pewnie wg niektórych bardzo ambitny poziom), zastanawiam się ja spokojnie, czy nie stworzyć jakiegoś kanału na YT, pokazującego jak pisze mecze, na co zwracam uwagę, jakiego sprzętu używam, ewentualnie co mysle o jakichś kwestiach. Oczywiście, siatkówka męska i damska się też różnią:) zastanawiam tylko czy byłoby zainteresowanie taką treścią?

Czy jestes ciekaw jak wygląda praca statystyka?

  • tak 60.2% (62)
  • nie 39.8% (41)

Oddanych głosów: 103

  • 14
tak, wiem, nie jest to pewnie wg niektórych bardzo ambitny poziom


@SuperGosc11: No tak bo ambitni są tylko w +L i TauronLiga a niżej to nie ma sensu rozmawiać. ( ͡º ͜ʖ͡º)

tylko czy byłoby zainteresowanie taką treścią


W jakąś nisze trafisz ale to będą marne wyniki. Patrząc jakie wyświetlenia maja chłopaki z 6Set czy Piotrek z VolleyTime to szału nie ma a z Twoim kontent
@Adzal oczywiście, zdarza się, że ze statystyka wielu idzie w trenerkę. Ja tego nie planuje z dwóch powodów, raz, że mam papiery, zdarzyło mi się pracować jako trener, ale mam świadomość, że nie byłbym dobrym trenerem, a druga kwestia, że mam względnie dobrze płatną główną pracę w korpo i po prostu łączę obie funkcje w obecnym klubie :)
@HansLanda88 jakoś tiktot do mnie nie przemawia, ale właśnie drugą opcją jest właśnie tag