Wpis z mikrobloga

Lotnicy - Polska gra honorująca lotników z II WŚ - Za darmo
Wykop: https://wykop.pl/link/7345439/polska-gra-honorujaca-lotnikow-z-ii-ws-za-darmo

Studio Chronospace wypuściło dzisiaj swoją kolejną grę stworzoną na zlecenie Instytutu Pamięci Narodowej. Deweloperzy zasłynęli z Gry szyfrów, krótkiej edukacyjnej gry wydanej w 2022 roku. Ich najnowszą propozycją są Lotnicy, czyli kolejna produkcja historyczna, która w interaktywnej formie tym razem prezentuje polskie lotnictwo z czasów II wojny światowej.

#gry #gryzadarmo #historia #iiwojnaswiatowa #lotnictwo #ipn #steam
POPCORN-KERNAL - Lotnicy - Polska gra honorująca lotników z II WŚ - Za darmo
Wykop: h...
  • 50
@shopen: Że musi mieć akceptacje to jedno, ale taka osobna mimo braku pojęcia musi na siłę wtrącić swoje trzy grosze żeby nie wyszło, że w tym nie uczestniczy i się #!$%@?.

Przypomniałeś mi poniższy materiał o procesie tworzenia kilku gier dla Burger Kinga. Twórcy na samym początku wychwycili problem z decyzyjnością i osobno wykonywali modele i grafiki, z którymi to był największy problem przy zatwierdzaniu, a osobno całą resztę, gdzie rozgrywkę
dasfddklfdslkfkx - @shopen: Że musi mieć akceptacje to jedno, ale taka osobna mimo br...
@Guzik: Dobra, odpalam grę i pisząc to jednocześnie gram dzieląc się ze wszystkimi moimi wrażeniami i uwagami. Sorry, jeśli będę dużo narzekał.

- Dlaczego ta gra waży ponad 50 giga? Trochę dziwne jak na krótką grę. Dla mnie to nie problem, ale dla wielu może być.
- Zmieniam język w opcjach, wyskakuje napis wciśnij A OK aby zresetować grę i potwierdzić zmianę języka. Jednak ani klawiaturą, ani padem nie mogę tego
@Guzik:
- Zasnęła na posterunku w czasie walki? :D Ale fajnie, że można postrzelać. Pocisku smugowe są słabo widoczne i źle wyglądają. Nie wiem czy mam strzelać z wyprzedzeniem, czy też nie, ale trafiam i zestrzeliwuję. Mam wrażenie, że dzieje się to samo.
- Z boku widnieje napis "shift - przyśpieszenie" ale nic nie przyśpiesza się.
- Idę i strzały przebijają kadłub. Super! A gdzie reszta załogi?
- Jestem tylko ja
Po wojnie Angole go olali i pracował jako kierowca ciężarowki...


@PanAndrzeju: ¯\(ツ)/¯
A co z nim mieli zrobić? Przyjąć go do z miejsca do British Airways?
Mieli mnóstwo byłych żołnierzy, w tym pilotów i kryzys jak #!$%@?. Imperium się im rozlatywało, kasa państwowa pusta, a tu jeszcze obywatele jakichś obcych krajów się szwędają. A resztę zrobiła polityka.
@Guzik:
WISŁA
- Nie chcę komentować treści historycznej, ale rażą mnie liczne uproszczenia i niedomówienia. Musze jednak zauważyć jak źle poprowadzono wątek sowiecki. Powiedziano to tak jakby do 1944 ZSRR byłby sojusznikiem Hitlera i dopiero wtedy ZSRR zaatakowałby Polskę. W 1944 również niewielu widziało ZSRR jako wroga, a przynajmniej na zachodzie. To był ich sojusznik i po części nasz też. Wszak nie walczyliśmy wówczas z nimi, a nawet Polacy walczyli w