Wpis z mikrobloga

Dzień 85/92
#grubyzaklad
@buchajacy_rog vs @hdeck

Do końca zakładu został równy tydzień ( ͡º ͜ʖ͡º) Już za siedem dni rozstrzygnięcie tego szalonego wyścigu! Wyjątkowo wpis będzie bez wagi, pomiarów składu ciała i obwodów. Nie dodam też cotygodniowej składanki talerzowej. Uznałem, że skoro @hdeck od początku stycznia nie publikuje szczegółów redukcji, to ja też mogę raz odpuścić, aby nikt już nie mógł podejrzewać, jakie będzie rozstrzygnięcie. Mój przeciwnik co prawda utrzymuje ostatnio, że pogodził się z przegraną, ale ja mu do końca nie ufam. Uważam, że różnica wagi pod koniec grudnia nie była na tyle duża, żeby nie mógł jej zniwelować. Poza tym odgrażał się, że będzie jechać po bandzie w ostatnim miesiącu, także nie mogę odpuścić.

Po rozstrzygnięciu na pewno uzupełnię tag o wszystkie pomiary, zdjęcia itp. Planuję też zrobić streszczenie przebiegu #grubyzaklad i podsumować te trzy miesiące. Z tego co wiem @hdeck także opublikuje coś podobnego. Ja dodatkowo, jako że publiczne deklaracje na mirko zadziałały na mnie bardzo motywująco, opiszę mój plan na stabilizację wagi i prawdopodobnie będę raz na jakiś czas wrzucać aktualny status tej misji wraz z informacją o przebiegu. Szacowany czas to 6 miesięcy, także jeszcze trochę tu pospamuję.

Kto wygra #grubyzaklad

  • @hdeck 10.2% (5)
  • @buchajacy_rog 55.1% (27)
  • remis (±1kg) 34.7% (17)

Oddanych głosów: 49

  • 4
  • Odpowiedz
  • 6
@buchajacy_rog @hdeck dla mnie obaj wygraliście. Wygraliście lepsze zdrowie, samopoczucie i nastrój, że o innych aspektach nie wspomnę. Świetny chalange, pięknie udokumentowane wyniki i posiłki. Dzięki bardzo. Jesteście równe chopy.
  • Odpowiedz
@ste3: takie gadanie to jest dla dzieci w przedszkolu, ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zwycięzca może być tylko jeden, a przegrany okryje się hańbą na całe życie i będzie mu można zawsze przy wódce pocisnąć
  • Odpowiedz