Wpis z mikrobloga

  • 0
@44Bw4jKocK: Jestem tego samego zdania. Światła są beznadziejnie ustawione, o ciągłych awariach już nie wspomnę, nieważne czy jedziesz 50km/h czy nawet wolniej i tak stoisz na czerwonym nawet w środku nocy na kompletnie pustym skrzyżowaniu. Podziękowania należą się ferencowi i fijołkowi za podpisania umowy z firmą e... która to zarządza sygnalizacją świetlną w mieście.
  • 0
@3RRR: Oczywiście że będą jeszcze większe korki. Zlikwidowano światła na Piłsudskiego obok galerii Ameryka które miały usprawnić ruch. Zapomnieli o strzałce w prawo w stronę wiaduktu Tarnobrzeskiego
i Marszałkowskiej.
Takich bubli pełno jest w Rzeszowie.
Ale cóż miasto imitacji ¯\(ツ)/¯
@3RRR: jakby sie tak zastanowic, kto kroluje w Rzeszowie, moze wlasnie chodzi o to, zeby obrzydzic jazde samochodem spalinowym i zmusic szarego obywatela na jazde ekologicznym rowerem, albo hulajnoga. W najgorszym przypadku elektrycznym autobusikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzek: panie policjancie - na 10min spędzone w samochodzie 6min stoję na czerwonym na pustym skrzyżowaniu bo debile nie potrafią ustawić zielonej fali na światłach co 300m, no to jak widzę późne pomarańczowe to tym razem przyśpieszyłem, dawaj mandat i jadę dalej
  • 0
@dzek: W Rzeszowie widać przejazdy na czerwonym bo tak są ustawione światła, wystarczy pojechać do innego miasta i zobaczyć.

Teraz pomyśl sobie zmienia się światło na czerwone a jesteś przed sygnalizacją, gwałtownie hamujesz żeby nie dostać mandatu a z tyłu pakuje się w Twoje auto np autobus. To będzie stworzenie zagrożenia.
Już nie chcę mówić o skutkach wypadku.

Tego nie wziąłeś pod uwagę.

Także nie masz się z czego cieszyć.
@pawelo997 dokładnie to samo miałem pisać dużo osób będzie hamować w ostatniej chwili w Ropczycach podobno już na pomarańczowym łapie. Rozwiązaniem, które najbardziej usprawnia ruch to sekundniki. Niestety to co jest dobre ale nie przynosi korzyści do budżetu jest szybko likwidowane. Widzę kilka sekund do czerwonego to nie pcham sie na siłę na skrzyżowanie. W drugą strone też to działa nie raz zaświeci sie zielone a ludzie biegów szukają dopiero ( ͡
  • 1
@producent_smogu: Sekundniki były w Rzeszowie, tylko nie wiem czego je zlikwidowano pomagały usprawniać ruch.
Jeśli red light wprowadzą to każdy będzie gwałtownie hamował i dopiero będzie dochodzić do kolizji i wypadków.

Ale cóż takich mamy rządzących
w mieście imitacji.

W Stalowej Woli na Jana Pawła II też wprowadzono kary za przejazdy na czerwonym ale są sekundniki i nie sposób przejechać na czerwonym świetle.
Zobaczymy co będzie u nas. ¯\(ツ)/¯