Wpis z mikrobloga

#famemma obejrzałam ten reżyserowany podcast I to jest mega smutne. Wszyscy się mymili, tak to nie jest przyjaźń. Co się stało że Wardęga "wybiela" boxdela? Bo jak wszyscy wiedzą ma teczki. A Boxdel jest publiczną wtyką i straszakiem. Codziennie robi meldunki xD Bo jest mega obsrany. Druida nie obchodzą biedne dziewczyny. Druida interesują INFORMACJE. I widać jak jeszcze zpunchował Boxdela aby był bardziej posłuszny. Że ma bulimię. Wardęga myśli że jest mega mastermindem, ale do czasu. Boxdel już dawno żałuje tej znajomości, ale za bardzo kocha pieniądze i fejm aby zniknąć i zająć się sobą, zresztą jest w tym wszystkim dawno za daleko. Widać bardzo dobrze po mowie ciała, cały zesrany co powie/pokaże dziad, a ten siedzi sobie zrelaksowany z wywalonymi jajcami bo wie że teraz na ten moment jest górą, bo może się ładnie wybielić na boxdelu teraz stosując swoje wyuczone te same manipulacje. Wątki wgl jakieś mafii, ciekawe. No cóż, oboje siebie warci. Kasjo dobrze robi trzymając się od showbizu z daleka i mam nadzieję że wyjaśni tych małostkowych przypałowców już niedługo. Obojgu brak dostępu do internetu dobrze zrobi.
Symmachus - #famemma obejrzałam ten reżyserowany podcast I to jest mega smutne. Wszys...

źródło: temp_file858297059733751250

Pobierz
  • 1