Wpis z mikrobloga

Takie śmieszne to palworld, ale jakoś nie mam zaufania do studia, które ponad 3 lata kisi jedną grę w EA i wydaje następną. Pełno było perełek (bardzo dużo survivalowych), które na premierę EA zaliczały fantastyczny start, a później jakoś gdzieś ucichły. Czy tak będzie teraz? Nie wiem, choć się domyślam. Ciężko mieć zaufanie do branży gier w tych czasach, gdzie studia produkujące AAA wydają wszystko na jedno kopyto produkując grę zrobioną na bezpiecznym szablonie (pozdrowienia dla Spidermana i Hogwarts Legacy), a z drugiej mniejsze studia zasypują niekończącymi się Early Accesami.
#gry #palworld
  • 7
@Samowski: Ja bym nie kupował, Jeśli ich wcześniejsza gra się kisi w tym szablonie, to dałbym sobie spokój. Dziedzictwo Hogwartu nie jest takie złe, tylko mogło być lepiej zrobione.
Dziedzictwo Hogwartu nie jest takie złe


@Yayra: tak naprawdę to jest średnie, szczątkowa fabuła, free flow combat, który był już w milionie gier, świetnie zrobiony hogwart, ale 90% akcji dzieje się w lesie, Ubisoftowe znajdźki, żeby udawać że gra ma treść ¯\(ツ)/¯
@Kajtosz: Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to właśnie do tego co wymienił, to były wady właśnie, Brakowało mi odwiedzenie ulicy pokątnej, Nic nie było wiadome o pochodzeniu głównego bohatera, bohaterki i brak punktacji domu, brak systemu moralności, możliwości utraty punktów, nie było czuć tego że się należy do którekolwiek domu, brak reakcji na użycie zakazanych zaklęć, jeszcze pokój życzeń mógłby zrobiony lepiej.
@Samowski: a ja zamiast rozmkniac o zaufaniu i zastanawianiu sie czy gra siedzi 3 lata w EA czy wydają kolejną grę, po prostu sobie w Pala gram i jest fajnie. Przecież gra i tak się szybciej znudzi niż twórcy ja porzucą, czy co Ty tam sobie wyobrażasz o jej przyszłości.
Nie pije tylko do Ciebie, bo takie same rozkminy widziałem na Pepperku, pod okazją Pala za 7zł. No ludzie kochani, filozofowanie
@panpikuss: No bo tutaj dochodzi to czy inwestować czas czy nie. Jak się ma w #!$%@? mało czasu na granie to nie chce się inwestować w coś co będzie porzucone. Jakby to nie był EA to od razu wiadomo jaka jest zawartość i jest grane albo nie.