Wpis z mikrobloga

To tylko dwa wylogowania dzisiaj na jakie natknąłem sie w necie a dziennie jest 15 w tym 12 to mężczyźni według statystyk policyjnych a prawdopodobnie jest więcej można śmieszkować, że 17 latka sie wylogowała bo chad ją rzucił no niestety zdrowie psychiczne młodych jak i starszych kuleje w tym kraju, można gdybać czemu zrobili magika bieda,samotność,długi,rozstanie,szalejąca inflacja,przemoc fizyczna,bezrobocie,uzależnienia, nieradzenie sobie z otaczającą nas rzeczywistością pewnie któryś z tych przykładów, jest coraz gorzej tak jak przewidywałem a będzie jeszcze gorzej żadne pseudo infolinie w kryzysie psychicznym nic pomogą ale są byle sie nie doczepić że nie istnieją.

"Tragedia w Śródmieściu! 17-latka skoczyła z 12.piętra. Zginęła na miejscu. Do zdarzenia doszło w nocy przy skrzyżowaniu Twardej z Emilii Plater. Służby zostały wezwane do osoby, która skoczyła z 12.piętra. Ratownicy przez około 40 minut reanimowali nastolatkę. Niestety jej życia nie udało się uratować. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia. Policjanci odgrodzili chodnik w rejonie tragedii"

"Tragedia na Chomiczówce. 22-latek skoczył z 8. piętra. Zginął na miejscu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około północny przy ulicy Conrada na Bielanach. Służby zostały wezwane do osoby, która spadła z dużej wysokości. Po przybyciu służb na miejsce okazało się, że młody mężczyzna skoczył z 8.piętra. Niestety 22-latka nie udało się uratować. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora. "

#blackpill #depresja #samobojstwo #przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #samotnosc
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TTedbundYY: Akurat samobój przez kobietę/faceta to głupota. Co innego jak się ma inne problemy i po prostu 2 osoba wbije ten ostatni gwóźdź do trumny, ale jak ktoś nie ma innych problemów i się zabija przez zawód miłosny, to najgłupsze co można zrobić.
  • Odpowiedz
@Wilkbardzonijaki: Dużo i nie chce tutaj obrażać kobiet, ale nie od dziś wiadomo, że większość kobiet jest z facetem tylko na dobre.
Zazwyczaj tekst na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie, to największe kłamstwo na świecie.
Nie ma chyba wiekszego ciosu niż pełno problemów i nagle osoba, która niby Cie kocha magicznie traci wszystkie uczucia.
Pamiętam po sobie myśli samobójcze mi się wtedy nasiliły z 5 razy bardziej.
  • Odpowiedz
@mirek3838838: Naprawdę nie widzisz różnicy w samobójstwie, gdzie się meczysz latami z różnymi problemami i nagle coś Cie dobija i kończysz ze sobą do sytuacji, gdzie np. jakiś małolat zakończył wszystko, bo mu związek nie wyszedł?
Był u nas taki 15 latek.. O ile dobrze pamiętam 3 lata młodszy ode mnie. Teraz miałby 26-27. Normalny spoko dzieciak, a się powiesił, bo miał zawód miłosny z jakąś małolata. Szkoda dzieciaka, bo
  • Odpowiedz
Wiele lat temu 14 latek z mojej szkoły popełnił samobójstwo bp kupił zielone na krechę u dilera i nie miał jak spłacić. Wolał się powiesić w łazience niż przyznać rodzicom. Znalazła go młodsza siostra. Powiesił się przez 100 zł.
  • Odpowiedz
@guts-purek: No tak, ale z perspektywy tych dzieciaków tego typu "błache" zdarzenia były dużym ciosem dla ich jeszcze niecałkiem rozwiniętej psychiki. W poprzednim komentarzu chodziło mi o to, że wylogowanie się jest decyzją czysto emocjonalną, popełnioną w skutek subiektywnej oceny, że z danej sytucji nie ma już innego wyjścia. I w tym sensie jest to podobny mechanizm u takiego małolata któremu się stłukła szybka w IPhone, jak i u samotnego
  • Odpowiedz
@mirek3838838: No tak masz rację ja to bardziej pisałem w sposób, że nie warto, bo po latach się człowiek stuka po głowie, że przez taką głupotę chciał sobie krzywdę zrobić. Ważny jest też dobry kontakt z rodziną, a niestety bardzo często takie dzieciaki nie mają go wcale, a niektórzy pewnie podobnie do mnie. Patologia, alkoholizm, toksyczna rodzina i taki dzieciak musi sobie ze wszystkim w głowie sam radzić.
Ja miałem
  • Odpowiedz