Wpis z mikrobloga

Ehh ja pitole co z tym portalem się ostatnio porobiło. Oblężona twierdza platfusów polerujących jądra Donalda. Zupełnie jak na początku wojny oblężona twierdza ukrofili. Obecne mirko, nawet pomimo czarnolistowania tagów jest nie do czytania. Praktycznie monotematyczna treść i jedynie słuszne poglądy. Spróbuj mieć inne zdanie to spotka cię ostracyzm fajnopolactwa w postaci obrażania pod uzyskanie dużej ilości plusów. A skoro już przy plusach jesteśmy, to skutkiem ubocznym tego zjawiska jest spędzanie mniej czasu w tym szambie i skupienie się na rzeczach naprawdę ważnych. Polecam ten styl życia, a platfusy niech sobie nadal walą nawzajem konia.
#polityka #bekazlewactwa #bekazneuropy #bekazpo #4konserwy #ukraina #oswiadczenie #gownowpis #wykop
  • 11
@cinu4: ja to tag polityka mam 90% czasu na czarno. Czasem zajrzę z ciekawości, czym tam się teraz ludzie jarają. Niestety nie da się tam nic ciekawego przeczytać prócz bommerkisch memów i postów na zasadzie: "łeee, pisowcy to idioci. Łee, Tusk chad. Łee, dupa mnie piecze" itp. itd. W koło Macieju to samo. Najgorsze jest jednak to, że nie możesz tego syfu zablokować jednym kliknięciem, bo zaraz pojawiają się nowe tagi.
nie jestem konfederatą, tylko korwinistą.


@cinu4: No tak, Korwina nie ma już w Konfederacji.

A skoro już przy plusach jesteśmy, to skutkiem ubocznym tego zjawiska jest spędzanie mniej czasu w tym szambie i skupienie się na rzeczach naprawdę ważnych


@cinu4: Tylko uważaj bo pewne "hobby" nie jest w Polsce legalne, a osoby zatrzymane w związku z nim mają "bogate życie kulturowe" w pierdlu. Tak tylko przypominam, bo nie wiem które