Wpis z mikrobloga

#banki Jaki bank polecacie dla 16 latka? Mam w mBanku ale od października-sprawy dwumilionowej coraz bardziej zastanawiam się nad przejściem gdzie indziej i chciałbym to zrobić. Zastanawiałem się nad #pekao z żubrem ponieważ tam sa moi rodzice i mogliby mi takie konto otworzyć zdalnie, ale wolę posłuchać opinii, a może jest coś lepszego?( ͡° ͜ʖ ͡°) #pko #pekao #ing #alior #millennium #kontobankowe
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@glowaWDZ: wiem,ale nie jestem pełnoletni i żeby założyć konto gdzie kolwiek to musze iść z rodzicem bo on musi wyrazić zgodę. Więc niestety odpada.
  • Odpowiedz
@flxmm: Żubr jest OK. Ja zwiedziłem chyba wszystkie banki w Polsce i jestem zdanie, że obecnie do codziennego używania (z ogólnych powodów) nadaje się tylko ING i Pekao. Reszta albo ma beznadziejną ofertę, albo jakieś podstawowe braki, albo kiepskie apki/strony, itp.
  • Odpowiedz
@PoProstuOn: ta aktualizacja nie zmieniła nic w sposobie korzystania z banku, jest jedynie zmianą wizualną. ING jest moim głównym bankiem, też trochę ponarzekałem na zmiany i już mi przeszło ;) Kwestia przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz
@flxmm: Zakładaj obojetnie gdzie.
Ja mam mbank, millenium, pekao.
Najbardziej chwale millenium bo nigdy żanych akcji nie było, problemów zero a i z kartą zawsze mam pewnosc ze wszystko zagra.
Pekao troche sie ogarneło ale dopiero ostatnio. Mam tam kredyt wiec musialem miec też konto i przez jakies 8 lat, korzystanie z ich usług pozakredytowych to bylpo szorowanie gołą dupą po szkle. Karta niedziałała co chwile, zbliżeniowe umierały, na pin nei szło, pokazywało złe saldo.... kończyło sie płaceniem kartą millenium. Aplikacja mobilna to były lata 90 i wyglada telegazety.
Mbank mam bo dawali dobre warunki na konto firmowe i w sumie nie narzekam. Nic sie nei dzieje, nie ma żadnych problemów.
Natomiast Santander z relacji osob pracujacych w firmie to najgorszy mozliwy wybór. Tam ciagle jest coś a do tego jak wszyscy dostaja przelewy to w Santandrze mimo godziny transzy, nie ma nic ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • 0
@Bigbluee: Z #pekao żuberkiem byłby tylko 1 minus, mogłbym robić przelewy na max 200 zł /dz. // 1000zł / msc (w tym BLIK), ale za to na karcie moge mieć swój limit i kupować rzeczy online apple pay i bierze z limitu "Kartowego". Zastanawialem się też nad PKO #pkobp ale tym drugim z "skarbonką", karta 5zł//msc ale łatwo ominąć to płacąc 2 razy w miesiącu na
  • Odpowiedz