Wpis z mikrobloga

Siema Mircy z tagu #samsung
Pytanie mam bo czuje się oszukany i może ktoś też ma taką sytuację, a mianowicie
Tydzień temu zakupiłem w przedsprzedaży S24 i miałem dostać w gratisie słuchawki Buds 2
Dzisiaj tel przyszedł, więc się szybko zalogowałem, uruchomiłem Samsung Members i kliknąłem "odbierz słuchawki"
Po wypełnieniu danych dostałem komunikat, że nie zdążyłem i darmowych słuchawek już nie ma...
Kurde możliwe to? Dostałem tel jako jeden z pierwszych...
Dodam że promocja na zwrot 400zł na kartę zadziałała i dostanę a słuchawek nie...
co za bullshit...
#samsung
  • 57
  • 3
@NygusII: no przeczytałem regulamin, miało być dostępnych 10tys sztuk
Tylko ludzie którzy kupili u Samsunga dostali dzisiaj telefony, a ci co kupili u operatorów, mieli telefony już w zeszły piątek...
Ta promocja była nie fair, bo ci co kupili pierwsi, bezposredniio od Samsunga nie mieli żądnych szans wziąć w niej udział...
@Kusher: Kolego nie dostałeś jeden z pierwszych, bo ja swoją sztukę mam od soboty i na spokojnie wszystko ogarnąłem w niedzielę. Takich jak ja, co mieli telefon przed wszystkimi jest na pewno masa (nie biorę pod uwagę operatorów). ;)
@Kusher: No jakaś masakra, tele zamówiony 17, godzinę po starcie przedsprzedaży na stronie samsunga. Dzisiaj mi dopiero wieczorem wpadł kurier i dupa, koniec kodów na budsy i na zwrot na karte. Szczerze to się czuje wydymany na ładne 7 stówek... Niezłe pierwsze wrażenie...
@Garru11: Stacjonarnie kupiles w sobote gdy telefon nie byl dostepny w zadnym sklepie? Chyba, ze kupiles w salonie o czym oczywiscie nie napisales. Daruj sobie komentarze skoro udajesz cwaniaka nie piszac nic konkretnego tylko O MAM WCZESNIEJ NIE TO CO WY FRAJERZY.