Wpis z mikrobloga

Czemu mężczyźni z #tinder uważają, że to dobry pomysł aby wstawiać foty na tle swojego auta? Chłopie nie obchodzi mnie czym jeździsz tylko czy będziemy mieli o czym rozmawiać (°°
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wstawiać foty na tle swojego auta


@SereneCipher: Bo nawet średniak na tle porządnego samochodu będzie miał lepsze branie niż przystojniejszy bez? Robię zdjęcie na tle mojego nowego Lamborghini i od chętnych dup się nie opędzę. Nie wiesz, że większość kobiet leci na kasę? Jakbym chciał znaleźć kobietę z którą będę miał o czym porozmawiać, to bym poszedł do biblioteki albo na jakieś spotkanie literackie a nie na Tindera, bo tam
  • Odpowiedz
@SereneCipher: W życiu w to nie uwierzę. Zresztą posiadanie auta już ci coś mówi. Chłop zdał prawko i zarabia jakieś tam pieniądze czyli nie jest jakąś totalną s---------ą życiową. Kolejna sprawa to to że jest mobilny to znaczy że na randkę cię może zabrać kiedy chce i gdzie chce a nie przyjedzie tramwajem jak jakaś p---a
  • Odpowiedz
@SereneCipher: no jak to jest passat 1.9 TDI to wiadomo, że Cię to nie interesuje, ale jakby to było Lamborghini Aventador... To inna rozmowa :)

Ostatnio chyba @jmuhha narzekała, że nie ma takich facetów na tinderze (a na zdjęciu był gość zamykający Porshe Panamę, na 99% wynajętą)
  • Odpowiedz
gość zamykający Porshe Panamę, na 99% wynajętą)


@macan: a myślisz, że jak kupię G61 (z 3.0 R6) zamiast e39 touring (też 3.0 R6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to moje życie matrymonialne się zmieni? Nie żebym narzekał
  • Odpowiedz
@SereneCipher

To jak zdjecie z klatą- niby wiekszosc szczeka ze to redflag, prostactwo i nic poza sylwetką do zaoferowania a w głębi pierwotniaka az trzeszczy zeby sie z miłym chłopcem z aureolą spotkać xD jest popyt- jest podaż i to w kazdym temacie
  • Odpowiedz
@SereneCipher:

Czemu mężczyźni z #tinder uważają, że to dobry pomysł aby wstawiać foty na tle swojego auta?


Bo na tidnerze w wiekszosci siedza tepe szony, ktore leca na takie wiesniactwo. Mam nadzieje, ze pomoglem. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz