Wpis z mikrobloga

Postanowiłem trochę w końcu pograć na #xbox (Series X) i kupiłem #callofduty (Call of Duty: Advanced Warfare). Pograłem z pół godziny, konsole zostawiłem tak jak jest i poszedłem na pół godziny. Wracam, uruchamiam ponownie (bo się konsola wyłączyła), i jeb - zaczynam od nowa. Pograłem jeszcze raz to samo, dobiłem do drugiej misji, pograłem w nią z pół godziny i znowu musiałem odejść. No i jeb, znowu zaczynam od początku drugiej misji. Jak zginę to normalnie od punkty kontrolnego zaczynam, ale jak na chwilę odejdę to muszę zaczynać od początku. To normalne czy coś się popieprzyło?
Zirytowany kupiłem i odpaliłem #battlefield V, przeszedłem prolog, doszedłem do wyboru powieści z kampanii a tu jeb, znowu się prologiem zaczyna który pół minuty temu przeszedłem. Co jest kurde z tymi grami? Raz na rok kupię oryginał i w cholerę z nimi problemów...

#xboxseriesx #pytanie #pytaniedoeksperta #gry
  • 10
  • 1
@Smartek: Nie grałem w nic od roku po prostu, ale jestem na wykopie, więc wolałem od razu o tym wspomnieć. Jak zadałem jakieś pytanie o gre to miałem serie postów "mogłeś kupić oryginał" mimo, że miałem oryginał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chomik3: U mnie na Series S jest dokładnie ten sam problem z Call of duty Advanced warfare, wygląda jak jakiś bug związany z quick resume. Dopóki nie wydadzą jakiegoś patcha to pewnie nic się z tym nie zrobi. W dodatku jak mam ustawiony język angielski na konsoli to gra uruchamia się po rosyjsku xD Dobrze że dałem za to tylko 5 zł