Wpis z mikrobloga

standardy białoruskie to są teraz wprowadzane…


@podmaks: to tylko ostatnie żałosne podrygi, bo oczywiście miałeś na myśli dude który ułaskawił swoich kolegów przestępców? Czasy porównywania nas do białorusi skończą się jak tylko meliniarz straci urząd i przestanie kryć bandytów

współczuję jak głosowałeś na maturzystę tylko świadczy o Twoim poziomie.


@podmaks: oczywiście że świadczy, w końcu wybrałem najlepszego marszałka od bardzo wielu lat
  • 0
@RunAway268: a to też jest ciekawa sprawa skąd tyle się teraz tego nabrało, bo jak zaczynałem przeglądać wykop to prawica była tu tak samo fanatycznie widoczna jak teraz centrolewica.
  • 0
Wyłączenie TVP to nie standardy białoruskie?


@podmaks: wyłączenie propagandy w TVPiS to standardy europejskie, nie ma tu miejsca dla kacapów i ich naśladowców
  • 0
@1nfinity: oj widać boli cię sukces koalicji demokratycznej że musisz sobie tłumaczyć wszystko botami i pracownikami, 11000000 osób chciało pogonić konfedepis to i sporo wyborców jest aktywnych w internecie, oczywiście obgadując mnie boisz się mnie oznaczyć, strasznie żałosne i ukazujące twój poziom a raczej jego brak
via Wykop
  • 0
@mam_spanko: Koalicja, mówi to panu coś? Spójrz na treść umowy koalicyjnej i na to co koalicja rządząca wspólnie chce wprowadzać, spoglądanie na programy pojedynczych partii teraz nie ma za bardzo sensu. Gdyby była samodzielna większość to co innego.
  • 0
nie, tylko PiS xD won na psychiatryczny


@1nfinity: nie, chodziło o cały konfedepis, możesz tego nie wiedzieć skoro głosowałeś na pis dla młodych czyli konfederację, ale zapytaj dowolnego wyborcy obozu rządzącego to wyprowadzi cię z błędu


Dlaczego ma mnie boleć coś, co jest tylko w twoich urojeniach?


@1nfinity: podzielisz się prawdziwymi wynikami wyborów skoro odnoszę się do fałszywych w których to koalicja demokratyczna wygrała wybory? czy może jednak przedkładasz własne
via Wypiek
  • 0
@mam_spanko Barany nadal nie wiedzą, że te konkrety byłyby w 100% wykonane, gdyby rządzili sami, a nie w koalicji. A tak to muszą iść na kompromisy