Wpis z mikrobloga

@mam_spanko: to jest spełnienie głównego celu, resztę niestety trzeba przegadać z koalicjantami, wiem trudne słowo, mogłeś go nie znać, ale są to osoby współtworzące rząd ze swoimi założeniami gdzie trzeba wypracować kompromisy, na szczęście na pocieszenie póki to trwa pasożyty odpinane są od budżetu na skalę hurtową i nikt nie zajmuje ich zbędnych stanowisk
i na przyszłość nie używaj słów których nie rozumiesz bo robisz z siebie jeszcze większego idiotę
to oni się jeszcze nie dogadali przed wyborami?


@mam_spanko: zapomniałem że wiedzieli przed wyborami kto dostanie ile procent i kto jaką będzie miał pozycję do negocjacji, słowo "wybory" też cię przerasta?

Głosowaliśmy na jakiś eksperyment?


@mam_spanko: przecież ty głosowałeś na konfedepis, więc "my" nie głosowaliśmy razem, ty głosowałeś na białoruskie standardy ja na europejskie, jak widać po rozpoczętych rozliczeniach całkiem słusznie

Trudności to masz z czytaniem i przyznaniem że te
głosowałem na KO, którel obiecywało 100 ustaw w 100 dni


@mam_spanko: kiedy KO wygrała? jakieś inne wyniki widziałem, ale chętnie zaktualizuję wiedzę, poproszę o źródło, myślałem że mój kandydat współtworzy rząd, a tu taka niespodzianka z rana

jako krytyczny i myślący wyborca


@mam_spanko: jak "krytyczny i myślący wyborca" może nie rozumieć takich słów jak "koalicja", oraz "wybory"?
@mam_spanko: nie bardzo rozumiem czego oczekujesz, pomijasz wszystkie pytania które obnażają jakie bzdury pieprzysz, zamist odpowiedzi zadajesz kolejne pytania i oczekujesz odpowiedzi? dyskusja tak nie działa, a to co robisz pokazuje że i "kultura" jest ci obca, może kiedyś zrozumiesz, dla przypomnienia:

kiedy mija 100dni rządów PO?

kiedy KO wygrała? jakieś inne wyniki widziałem, ale chętnie zaktualizuję wiedzę, poproszę o źródło, myślałem że mój kandydat współtworzy rząd, a tu taka niespodzianka
@mam_spanko: rozumiem, że chodzi o projekcję twojego fanatyzmu? Bo 100 konkretów się powoli robi, a najistotniejsze, czyli rozliczanie PiSu i czyszczenie państwa po nich trwa w najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Błędnie zakładasz, że wszyscy wyborcy koalicji rządowej zagłosowali na nią ze względu na jakieś obiecanki finansowe. Ja głosowałem ze względu na zniszczenie przez Czarnka szkolnictwa wyższego (możesz nawet nie być w temacie), rozgrabianie naszych pieniędzy, wstyd
@mam_spanko: właśnie te komisję mają im dać tyle punktów by nikt nie pytał co z resztą konkretów. A takie jak pigułka i kwota wolna od podatku to 5 minut pisania ustawy. Chociaż konfe to przerosło XD
@mam_spanko Szczerze mówiąc to większość wykopu jeszcze przed wyborami wiedziało że 100 konkretów to ściema.
Wykop głosował przeciw pis. Teraz jednak wykopki pozytywnie się zaskoczyły że nowa koalicja postanowiła rozliczyć stary rząd, co na pewno jest na plus.