Wpis z mikrobloga

@klatra_: Uwierz mi ja byłem uczestnikiem wielkiej (jak na tamte czasy) bańki BTC w 2017 roku. I ja wiedziałem już w 2019 że będzie kolejna. Że wystarczy tylko poczekać do jakiegoś światowego kryzysu. I przyszedł covid. I co się działa? Dwie ogromne bańki. Coś niemożliwego. A ja nie miałem funduszy. Nie miałem czym wejść. A mogłem mieć setki tysięcy złotych. I bym je miał. I bym sobie mieszkanie kupił za to
@Saddam_Husajn: a widzisz, ja w 2016 kupiłem i teraz nie wiem co zrobić ze swoim życiem. Nic już mnie nie bawi, mogę zrobić ze swoim życiem co tylko zapragnę i utknąłem w tym stanie, a zaraz kolejna bańka, mój majątek znowu się powiększy, a ja nadal nie widzę w tym sensu. Nie chce mi się już budować kolejnego domu, kolejny samochód będę odbierał w marcu i znowu muszę wybrać jakieś fajne
@Saddam_Husajn: @klatra_: to tylko ZIRP i manipulacja rynkiem. Już niedługo, bo pierwsze efekty wyższych stóp procentowych są obecne. Szare obszary to recesje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Only when the tide goes out do you discover who's been swimming naked."

Warren Buffet
gysnde - @SaddamHusajn: @klatra: to tylko ZIRP i manipulacja rynkiem. Już niedługo, b...

źródło: btz-zirp

Pobierz