Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy związek na siłę przechodzi w dzisiejszych czasach?
Jestem osobą która jest w związku z powodu presji rodziny. Rodzina też i mi podsunęła tą dziewczynę. Wiadomo, byłem już sporo po 30-tce a do dziewczyn których startowałem - otrzymywałem odwrotne uczucia niż miłość. Byłem traktowany... ach szkoda pisać jakie przedmiotowe mogą być kobiety. Wcale mnie ta dziewczyna nie interesuje - ale biorąc pod uwagę fakt, że nigdy nie miałem dziewczyny i z czasem jeszcze bardziej się zanosiło, że nie będę jej miał tak i ja postanowiłem się związać na siłę. Bo co mi zależało? W sumie moje życie jest dalej takie same jakie jest w stanie wolnym. Im mniej się spotykamy - tym lepiej dla mnie. Ona zabiega a ja ciągle daję jej wymówki. Czy warto to dalej kontynuować? A dla mnie ona nie istnieje. Jednak jest problem z cyklu co powiem rodzinie oraz znajomym? Oraz o czym to będzie świadczyło w jej oczach? Jak mnie będą potem inni postrzegać? Domyślam się, że takich osób jest bardzo dużo. Dlatego prośba o podpowiedź?

#zwiazki #trudnesprawy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
Jednak jest problem z cyklu co powiem rodzinie oraz znajomym? Oraz o czym to będzie świadczyło w jej oczach? Jak mnie będą potem inni postrzegać?


@mirko_anonim: przelej mi ze dwie stówki. Nie przelejesz? wiesz o czym to będzie świadczyło w moich oczach? Jak ja będę cię wtedy postrzegał? no przelej
@mirko_anonim: piszesz,że cię dziewczyny traktowały przedmiotowo i teraz to samo robisz tej swojej dziewczynie, jesteś jednym z takich facetów. Związek z rozsądku, bo chcesz mieć rodzinę, nie być samotnym, ma dla mnie sens, jeśli lubisz wybrankę. Ale jak masz ją gdzieś, i chcesz czegoś innego, ale cię rodzina zmusza, to jest bez sensu. Skoro ta za tobą lata, to może gdzieś znalazłaby się taka która tobie by się podobała i ty