Wpis z mikrobloga

@R_O_T_T_E_N: to ja powiem z doświadczenia jak to u mnie wyglądało, ja 180cm, spotykałem się z dupą 182cm i mój wzrost jej w ogóle nie przeszkadzał, nie wiem czy takie wysokie dupy nie mają wzięcia, mi to nie przeszkadzało. Z drugiej strony spotykałem się z dupą 160cm która w twarz mi powiedziała, że mógłbym być wyższy... Także dużo od baby zależy.
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: kiedyś umówiłem się z jedną, na zdjęciach była bardzo spoko (a mam oko do tapeciar), natomiast w rzeczywistości biała grubą twarz, jakieś dziwne, przerośnięte względem jamy ustnej zęby przez co wyglądała trochę jak dzik i włosy na całej twarzy (chyba udało jej się osiągnąć taki efekt przez gruby podkład). Ależ się #!$%@?ła jak powiedziałem, że jednak mam mało czasu i za chwilę muszę lecieć ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: Po prostu jednej się podobałeś, a drugiej nie. Jak jesteś taki tam "może być", to kobieta ci wytknie najmniejszy "mankament" wyglądu. A jak ogólnie jej się podobasz i cie szanuje, to nie będzie tak zwracać uwagi na to, ze nie masz 2 metrów i szczeki Chada
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer:
@Oplyy
@bodeinebrazy

Mówienie u bab o wzroście jest typowym leczeniem kompleksów na danym punkcie Czyli np gruba chce sportowca bo sama wie że może nigdy nie schudnie to tak prawie jakby sama miała gdy ma chłopaka który ma coś tam czego ona nie ma xD

180cm dziewczyny są często wściekle szczęśliwe ze ktoś je chce bo wiedzą że przez wzrost są odrzucane
  • Odpowiedz