Wpis z mikrobloga

na 50km zrobiłem Chorwację i Włochy z kuframi i pasażerka więc da sie aczkolwiek na autostradzie 120kmh to był taki max żeby tego nie zakatować.


@kyosti: nie widzę większego sensu robić większej prędkości na motocyklu aczkolwiek jeśli warunki na to pozwalają to można.
@zbyszko-z-bogdanca wiec to zalezy od preferencji twojej jazdy, takim ~50KM bedziesz sie dynamicznie poruszal do 100 kmh, ale jak wjedziesz na ekspres lub autostrade to predkosc przelotowa 110-120 kmh, a wiecej to bedzie zylowanie tego silnika na wysokich obrotach. Aczkolwiek moim zdaniem do krajowej wystarczy, sam zjechałem pol kraju BMW F650 45KM i nie brakowalo mi niczego, ale moze to dlatego ze 95% krajowkami, a predkosci wyzszej niz 120 kmh na autostradach
Wszystko zależy od Twoich preferencji. Ja jeżdżąc w dwie osoby z kufrem i sakwami nie wyobrażam już sobie czegoś poniżej obecnych 78KM i 4 cylindrów. Autostradami nie jeżdżę.


@Zielony34: na dwie osoby się raczej nie zapowiada. Jazda po kraju z kuframi, autostrad też wole unikać.
@zbyszko-z-bogdanca: wszystko zależy od twojego charakteru. Do jazdy samemu do 120km/h może być jak nie szukasz żadnych emocji jeśli chodzi o przyspieszanie. Ale załadowany motocykl plus pasażer to jest wielka różnica. Ja np. jeżdżę często motorowerem bo sama jazda po asfalcie na motorowerze daje mi frajdę natomiast jeśli miałbym kupić typowy motocykl na szosę to poniżej 90KM bym nie schodził. Mam też enduro 45KM i jazda tym po asfalcie z jego