Wpis z mikrobloga

@octopussy8: ja na razie mam za sobą 3 rozgrywki. W dwóch spędziłem cały czas próbując się przeczołgać przez jakieś odkryte tereny bliżej wroga, bo mój team wybrał mega słabą drogę. W jednej próbowałem nauczyć się jak jeździć pojazdem...

Nie wiem czy kogoś w ogóle dopadłem, nie wiem czy w ogóle w tej grze są hitmarkery, w ogóle to nie potrafię w to grać mimo że rozumiem zasady i gram ciągle w
  • Odpowiedz
  • 0
ja na razie mam za sobą 3 rozgrywki. W dwóch spędziłem cały czas próbując się przeczołgać przez jakieś odkryte tereny bliżej wroga, bo mój team wybrał mega słabą drogę. W jednej próbowałem nauczyć się jak jeździć pojazdem...


@annotate: gralem na PC i gra mi totalnie nie podeszła, probowalem kilka razy i konczylo sie uninstallem; na xboxie odpalilem od biedy i bylo to samo (+ sterowanie padem) ale stwierdzilem ze to nie
  • Odpowiedz
@octopussy8: Wygraj snajperem rozgrywkę wybijając obronę garnizonu i przed samym końcem chroniąc zrzut spadochronowy (w tym spier przed czołgiem). Wygraj. W tej grze są takie akcje czasem, że można film fabularny byłoby kręcić ;)
  • Odpowiedz
@octopussy8 Battlefield jak dla mnie skończył się na BF4,
Jeśli chodzi o czas jaki poświęciłem na BF to gram od Battlefield 2, BF bc2, BF3,BF4 te nowe Battlefield to porażka jakąś, cieszę się, że mam chociaż HLL
  • Odpowiedz