Wpis z mikrobloga

@Frank_Parker: jakby się przepołowił, to wskaźniki by się urealniły. Nie rozumiem tych, którzy nie rozumieją dlaczego tyle funduszy szortuje cdr. Hype na cdr jest, pomimo dalekich spadków od ATH, wciąż ogromny
  • 0
@shaki24 właśnie napisałem. W nowym komunikacie było info o redukcji zatrudnienia, o rozpoczęciu nowej sagi ale jeszcze nie ma żadnych konkretów/trailerów z Ibiszem. Powiedz mi pod co ma rosnąć poza ejaj, jeśli obecnie istnieje duże prawdopodobieństwo że będą spółki z urealnionymi zyskami a nie cz 1/35 i planowany wzrost za 3 lata. Przyjdzie czas dla nich ale nie teraz, gdy kpo, kredyt 0 i odpisowanie SSP może dać kopa bankom, budowlance i
@Frank_Parker: Bo gaming rośnie na plotkach a nie faktach, każdy trailer, wyciek czy informacja będzie podbijać akcje. Dlatego teraz kto ma pieniądze których nie potrzebuje skupuje i będzie się cashować przed premierą. Jak na moje będzie jeszcze jeden spadek na 80-90 a potem rura do góry. Osobiście obkupuje się koło 100.
Dodatkowo teraz duże firmy w gamingu skupują małe, kto wie czy zaraz jakiś Microsoft nie będzie miał ochoty na trochę