Wpis z mikrobloga

@Qrix: mieszkam od lipca w Poznaniu i do tej pory jeszcze nie widziałem tego "gangu świeżaków". Może to dlatego że zazwyczaj z rana jestem ale czasami jak byłem wieczorem to też nie widziałem takich dymów jak opisywane
  • Odpowiedz
@Qrix Bywam w Posnanii kilka razy w miesiącu już od kilku lat, nierzadko nawet kręcę się tam jeszcze koło 21-22 bo mają długo otwarte. Nigdy nie widziałam nic niepokojącego. Wiadomo, że jest dużo grupek młodzieży, które nieraz głośniej się zachowują, ale tak jest w każdej galerii w dużym mieście. Mamy z niebieskim niezły mindfuck czytając te informacje :P albo jesteśmy ślepi, albo to zmasowana akcja dyskredytacji Posnanii
  • Odpowiedz
@lumpex200: Jak tak teraz myślę to jestem taki mocno niewyróźniający się więc i możliwe, a że z e-peta dużych chmur nie robię to pewnie pomyśleli że nawet niewarto go kroić
  • Odpowiedz
@Qrix: ja nie wierzę ze jakaś bachornia w pare dni zrobiła większy cyrk niż cyganie którzy okupują poznańskie galerie od wielu lat. podejrzane, ale nawet tu da się znaleźć komentarze świadków krzywych akcji
  • Odpowiedz