Wpis z mikrobloga

Gdzie w Krakowie najlepiej kupić mieszkanie żeby było cicho w mieszkaniu bez hałasu od ulicy, od marketów, czy magazynów? Jest jeszcze takie miejsce? Nawet kosztem odległości od centrum bo pracuję zdalnie. Jakie dzielnice? Jak strategicznie szukać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo nawet blisko centrum nawet się może takie trafić. #mizofonia
Serio pytam, idealnie cicho nigdy nie będzie bo to trzeba mieć dom za miastem, choć zawsze różny sąsiad może się trafić, ale tak, żeby można było wyjść na balkon i posiedzieć w ciszy po pracy :) a w nocy spać przy otwartych oknach
#krakow #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #nieruchomosci
  • 10
na Oświecenia, Tysiaclecia I Zlotej jesieni jest mega cicho w nocy


@nika_blue: xd raczej nie od strony Bora-Bora, stamtąd w nocy się hałas niesie że hoho :)
po prostu mówienie o większym obszarze czy nawet osiedlu jest tu bez sensu, za dużo zależy od konkretnego bloku i konkretnego mieszkania.
@KromkaMistrz: Borek Fałęcki to naddzielnica. Wynajmowałem mieszkanie na Montwiłła-Mireckiego i to była lokalizacja doskonała. Wszystko na miejscu, parki, lasy, cisza spokój, a wystarczyło przejść 200 metrów i miałem pętle tramwajowe, galerie handlowe, kina, supermarkety i zakopianke.

@Someguy3517372: Jeszcze możesz szukac na starym Bieżanowie, ale tam z infrastrukturą średniawo. Wydaje mi się, że Złocień też nie jest najgorszy, aczkolwiek słabo znam to osiedle.