Wpis z mikrobloga

Znalezisko na 3-4k wykopów że gówniaki robią burdel w galerii? Są dwie możliwości, albo to jest #!$%@? jakiś eksperyment społeczny
albo niewyobrażalny absurd, jakiś błąd w symulacji.

Albo kolejny false flag czy inside job mający na celu dokręcenie śruby inwigilacji albo czegokolwiek w imię "bezpieczeństwa".

#posnania ##!$%@? #teoriespiskowe #bezpieczenstwo
MlCHAU - Znalezisko na 3-4k wykopów że gówniaki robią burdel w galerii? Są dwie możli...

źródło: clint_wtf

Pobierz
  • 8
@MlCHAU: @janek_kombajnista: bo nic się nie dzieje, afera z odbytu. Jestem z Poznania, co tydzień bywam w tej galerii, nigdy się nie czułem niebezpiecznie ani nie spotkałem młodocianych gangusów. Młodzież - jasne, pełno, ale zachowywała się normalnie. Psyop, nieuczciwa konkurencja albo master trolling. Może restauratorzy by chcieli ludzi z ciepłej, suchej galerii zwabić na puściutki rynek? Sam nie wiem. Wykopki elita Internetu już podłapały baita, bo jak to tak młodzi
@MlCHAU: jakie tam false flag, ta akcja pokazuje tylko, że
- w tym kraju nic sie nie dzieje i dowolne wydarzenie może byc "newsem dnia"
- typowy internauta ma 15 lat, na wypoku również i chce się zaangażować w to, chocby przez jakis memik lub komentarz w duchu "xD"
@MlCHAU Co więcej to jest strasznie podobne do niedawnej akcji w Stanach. Pod galerie w miami przyjechało pełno radiowozów bo podobno grupa nastolatkow wdala się w bójke. 60 radiowozów aż przyjechało do grupki nastolatków. :)
Kam3l - @MlCHAU Co więcej to jest strasznie podobne do niedawnej akcji w Stanach. Pod...
@MlCHAU: A to nie jest tak, że mentalnie nas już przygotowują, na zjawisko ubogacania przez Chłopaków z Pontonów i na to co się będzie niedługo działo, a co od dekad odwala się na zachodzie?