Wpis z mikrobloga

@adam-adams , to kłamca i konfabulat. Zastanawiam się nawet czy go nie usunąć ze znajomych na face. Usunę jak będzie dużo plusów, ale to tak w #!$%@? dużo, np. 12.

1. Idź na impreze - najeb się.

2. Wracaj do domu autobusem - zaśnij.

3. Obudź się w nieznanym ci miejscu w Gdynii - wysiądź.

4. Zostaw kurtkę w autobusie.

5. Masz przebłysk - wyrzucasz buty. Chyba dlatego, że są mokre. Idź dalej.

6. Policja dostaje wezwanie, że jakiś naćpus idzie w skarpetkach i rozpiętej bluzie.

7. Policja zauważa, że ktoś się szarpie. Przy czym stroną szarpaną byłem ja xD.

8 Każą mi wejść do radiowozu. Wchodzę. Pytają co robię: "idę do domu".

9. Na tym moja kooperacja z policją się kończy. "Nie odpowiem ci na żadne pytanie", "nie wiem", czy inne pijackie głupoty jak "to wy jesteście policją?" xD.

10. Policjant pyta do kogo ma zadzwonić, imiona współlokatorów itd. "Nie wiem". W końcu wyczytał parę imion a ja powiedziałem ok przy typie z Rzeszowa i Łodzi xD. Chyba myślałem, że to jest śmieszne.

11. Policjant mądrzejszy, niż Walet. Policjant podpuszcza Waleta, ten mu po jakimś podstępie podaje imię ojca. Policjant dzwoni. Ojciec #!$%@? Waleta przez telefon. Walet mówi policjantom gdzie mieszka i daje numer do współlokatora.

12. Walet ląduje w domu i idzie spać.

13. Wtorek: Walet jest ustawiony z policjantem, żeby mu w realu podziękować.

EOT.

Ej, a wiecie dlaczego @adam-adams nie ma teraz dziewczyny? Bo jak do jednej w Warszawie startował, to się zhaftał na stół. Rly, przy niej, zaczyna swoją bajerę i haft.

#policjazwaletem #adamskonfabulant

PS już usuwam konto. 2 minuty i mnie nie ma.
  • 8
@manimalia: miałem się już nie logować, ale nie zdzierżę takiej głupoty, jaką prezentujesz. Naprawdę przykro mi stary i jak jesteś z trójmiasta, to cię mogę wziąć na jakąś imprezę ze mną ;-)