Wpis z mikrobloga

@janusz-lece było coś ok 105m powierzchni plus dwie ściany i w tej cenie całą podłoga po powierzchni, dwa razy płyta OSB, legary poprzeczne i wygłuszenie.
Oczywiście żadnej fv nikt nie wystawi ale jak powiedzieli cenę to myślałem że to na głowę a oni że na pół.
@zzbkk: a łeb sobie obcierasz przy wchodzeniu na górę w którym miejscu?
Na RODach tego pełno wyrasta i w każdym jest ten problem, że albo schody jak drabina, albo głową o sufit zawadzasz.
@tellet to nie jest mój docelowy ani główny dom, więc kilka razy w miesiącu by odpocząć mogę sobie tą głowę obić bo to się zdarza
@cr6d mam wykopaną studnie głębinowa bo podciągnięcie wody było kłopotliwe, z kanalizacją tak samo dlatego zamontowałem oczyszczanie ściekowe. Z takich rzeczy koniecznych to tylko prąd podciągnięty jest z PGE ale też 150m musiałem sam dołożyć bo oni tylko do granicy działki robią, na wodę i kanalizację musiałbym robić projekty, zgody sąsiadów itp.
Za wełnę i płyty na wykończenie zapłaciłem blisko 17k, + robota itp myślę że coś 32k wyjdzie za wykończenie tego
@murinius @kogo_to_obchodzi no to ja powoli zbliżam się do kwoty trzycyfrowej, ale ja spokojnie przekrocze, mam plan do max 150 chyba że coś mnie zaskoczy.
Z tym że poza tym wykończeniem co teraz się robi do tej pory wszystko sam działałem, łącznie z ścięciem drzewa w lesie. Nie chcę się powtarzać dlatego polecam wcześniejsze wpisy (długo nic nie dodawałem z budowy) ostatnie jakoś z września