Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od jakiegoś czasu będąc singlem zacząłem zauważać, że dziewczyny często które uznałbym spoza mojej ligii zwracają na mnie uwagę, zerkają albo dyskretnie albo mniej dyskretnie do tego stopnia, że zaczynam się zastanawiać czy czasem nie mam brudnej twarzy czy coś takiego.

Będąc w związku z wiadomych przyczyn kompletnie nie zwracałem na to uwagi, natomiast teraz widzę że jestem zauważany tylko kompletnie nie wiem jaki jest kolejny krok, jestem raczej introwertyczny do tego stopnia że mogę wręcz powiedzieć że mam problem z nawiązywaniem nowych znajomości, nie umiem zagadywać na ulicy i prawdę mówiąc skręca mnie w środku na samą myśl że miałbym do obcej dziewczyny która tylko na mnie spojrzała pociskać jakąś tanią bajere i chwilę po tym pojawia się myśl że to ja sobie coś ubzdurałem a dziewczyna po prostu patrzy się bo nie ma w danej chwili ciekawszej rzeczy na której może zawiesić swój wzrok...

Jest jakaś szansa że dziewczyna zrobi ten pierwszy krok sama ? Jakieś tipy od mirków czy mirabelek jak to robicie?
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: bait 2/20 typowe marzenie wykopka - on nieśmiały introwertyczny, ale laski same wykazują tonę oznak zainteresowania, a on bidula nie wie co ma zrobić xd

tym mężczyzną którym laski okazują tego typu sygnały nie trzeba tłumaczyć co oni mają robić - to jest czysta biologia i oni sami wiedzą jak to rozegrać żeby coś z tego było, już laska sama pomoże i za uszy wyciągnie jak jest koleś z wysokojakościowej