Wpis z mikrobloga

@dawid121213: obecnie szukałbym jakiejś świeżej poleasingówki w tym budżecie.

Ceny są #!$%@?. Pamiętam jak w podobnych pieniądzach brałem BMW 3 touring w poprzedniej pracy.
  • Odpowiedz
Ceny są #!$%@?. Pamiętam jak w podobnych pieniądzach brałem BMW 3 touring w poprzedniej pracy.


@xyzak: Chyba się nie szanujesz jak wziąłeś tą biedawersje ;)

@dawid121213 Starczy na i30 full wypas. Jest to już stara konstrukcja ale ma wszystko co trzeba i dobrze działa.
  • Odpowiedz
@cwlmod: bieda? Leasing, duży residual, 20+% zniżki flotowej. Na szczęście karta paliwowa likwidowała jakiekolwiek odczucia niedostatku
  • Odpowiedz
mam dość używek


@dawid121213: Ale nie dość pieniędzy na nówkę. ¯\(ツ)/¯ W życiu bym nie kupił gówna za 130k, byle było nowe. Wydajesz trochę na diagnostów, robisz porządny serwis pozakupowy i latasz fajnym kilkulatkiem z większym spokojem niż przy nówce, bo co miało wyjść, to wyszło, a grube rzeczy zostały sprawdzone. Najczęstszym błędem, pewnie też twoim, jest to, że ludzie kupują "okazje", olewają serwis, bo przecież samochód jeździ, a później pikachu
  • Odpowiedz
@xyzak: Biada bo tam nic nie było i to w ogóle nie jechało. Raz wynająłem na godzinę 318i tamtej generacji i nigdy więcej bym tego nie dotknął.
  • Odpowiedz