Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej Mirki,

Zbieram środki finansowe na leczenie mojej mamy, która zachorowała na ciężki nowotwór, ale ma bardzo duże szanse na wyleczenie. Leczenie pochłonęło wszystkie moje oszczędności, stąd pierwszy raz w życiu założyłam taką akcję, ale zebrałam przez cały cykl zero złotych, stąd pomysł, żeby wrzucić ten post na mikro.

Pomińcie ten post, jeżeli chcecie mnie zderzyć z krytyką - wystarczająco cierpię od ostatnich 9 miesięcy.

https://zrzutka.pl/wbjyr2

Serdecznie Wam dziękuję!

#prosbaopomoc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wykop to słaby pomysł na tego typu akcje.. takie zbiórki rozpoczyna się od rozsyłania znajomym, potem znajomi swoim znajomym itd. Ty nie masz wpłaconej ani jednej złotówki co dodatkowo zniechęca do wpłaty.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @De_Fault, cała rodzina oraz dwójka moich znajomych mi pomogła w połowie ubiegłego roku. Rozumiem, ze to nie za chęcia, ale również nie przymuszam nikogo do pomocy. Jestem też w stanie przedstawić całą dokumentację medyczną mojej mamy.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Odstrasza przede wszystkim "Zrzutka.pl", która jest miejscem dla scamowcow. Załóż zbiorke na Pomagam.pl jeśli masz dokumentację medyczną. Oni przed opublikowaniem zbiórki weryfikują te dokumenty, więc mniejsza liczba oszczustw i ludzie bardziej udają.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Zaloz na siepomaga.pl
Zrzutka to siedlisko wyciagania kasy i oszukiwania, podczas gdy siepomaga.pl weryfikuje zbiorki i sprawdza, ze kasa naprawde idzie do potrzebujacego. Kazdy kto minimalnie umie wi nternet, omija zrzutke jak tylko moze wlasnie ze wzgledu ze tam bardzo latwo sciemniac i wyciagac kase.
  • Odpowiedz