Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale mnie triggeruje normictwo. Takie kwiatki jak #warszawskikoks sa teraz autorytetami ja #!$%@? XD A teraz na czasie jest goggins. Zajebiste przyklady, gowniarze mysla ze pojda na silke i bez wspomagania beda tak wygladac albo biegac jak goggins po kilkanascie godzin. Takie panienki z WK czy goggins bez sterydow by mieszkaly ze starymi w kawalerce i walili konia po cichaczu. Niesamowici z nich twardziele, niezniszczalne wzory do nasladowania. Zapraszam na silownie bez srodkow i do biegania, zobaczymy jacy z nich mocarze wtedy.
#gorzkiezale #zalesie #oswiadczeniezdupy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale mnie triggeruje normictwo. Takie kwiatki ...

źródło: Entertainment-2023-06-20T131912.189

Pobierz
  • 10
gowniarze mysla ze pojda na silke i bez wspomagania beda tak wygladac


@mirko_anonim: W jakie to kompleksy ich wpedza. Rezygnuja z imprez by nie pic alkoholu, zmieniaja nawyki zywieniowe, trenuja po rok albo dwa i w porownaniu do progresu tych sterydziarzy to stoja w miejscu. Dziala to straszanie na psychike bo pokazuje ze ciezki trud nie przynosi praktycznie zadnych efektow. Po co sie wiec strac? Po co cos robic? Gratyfikacja odroczona
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Zazeraxim tez chodze i polecam
@DrGreen_2 odklejencu wiesz ile goggins biega? Nie ma mozliwosci utrzymac takiej sylwetki tyle biegajac bez wspomagania. Daleko mi do suchoklatesa bo cwicze z 10lat ale to ze gardze sterydziarzami oszustami nie czyni ze mnie frustrata.
@programista15cm ale co to ma do rzeczy? Wali sterydy a gimbaza mysli, ze tak mozna wygladac bez wspomagania xD

@mirko_anonim:

- nie interesuje mnie ile Goggins biega, jego zadaniem jest zmotywować leniwych przegrywow aby zmienili swoje złe nawyki i zaczęli włączyć ze swoimi słabościami i brakiem dyscypliny!

- jak kogoś zmotywuje żeby zaczął ćwiczyć czy chociaż biegać to już będzie plus

- jeżeli ćwiczysz 10 lat i nie wyglądasz dobrze to coś robisz źle
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @DrGreen_2 ty jestes jakis ograniczony umyslowo? Po pierwsze to nie mowie ci o tym ile goggins biega zeby cie zainteresowac tylko udowodnic ze nie ma mozliwosci utrzymac takiej masy miesniowej tyle biegajac ale skad ty mozesz to wiedziec. To jest tak oczywiste jak podstawowe prawa fizyki.
Co do mojego wygladu to jestem bardzo zadowolony wiec pudlo.
Motywacja do tego, ze on jest nadczlowiekiem wytrzymalym tak jak panienki z
@mirko_anonim: a kto mówi ze on tylko biega? Widzę ze kolega ma frustracje 1000% bo mu coś w życiu nie wyszło. Idz pluj jadem dalej na pewnie będzie lepiej. Może tez wskocz na bombę to zaczniesz widzieć życie w bardziej różnych okularach! Niski teść objawia się takimi problemami jak Twoje
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @DrGreen_2 nikt nie mowi ze tylko biega. Oto rutyna gogginsa
Bieganie codziennie minimum 19km
Silownia nie w kazdy dzien do 1h czasu
Rower
I ty uwazasz ze on jest naturalem trzymajac taka mase miesniowa hahahahaha
A testosteron badalem niedawno i tez jestem zadowolony z poziomu wiec znowu pudlo.
Moze powiesz ze owca wk tyle biegajac tez natural trzymajac wieksza mase miesniowa od gogginsa? XD

@mirko_anonim: ale mnie nie intersuje czy on jest naturalem czy nie bo nie w tym jesy tu problem! Starsznie sie zesrales o to ze ludzi uzywaja sterdyow! Tobie by sie przydaly bo sie #!$%@? jak baba p[odczas okresu!