Wpis z mikrobloga

@Lukiak: w pewnym wieku, po skończeniu szkoły, zostają kandydatki jak powyżej. Przegryw chciałby 20-latkę dziewicę lub taką ktora miala max.2 partnerów. Takie sztuki są już dawno zajęte, bo w latach szkolnych lub na studiach zostały zaklepane. Taka jest rzeczywistość
@piotr_p0lak wiem. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Wielokrotnie już o tym myślałem. Niestety trzeba liczyć na cud i mieć nadzieję, że się spotka normalną dziewczynę z małym przebiegiem i bez bachorów albo po prostu pogodzić się z samotnością. Ja mam niby 24 lata dopiero (za pół roku) ale to już nie jest 17 czy 18 lat, najlepsza szansa przepadła, teraz gdzie się nie obejrzę to znajomi z gimnazjum już po ślubach
@NiebieskiMiszmasz jak widać a tak serio niż demograficzny i dysproporcja między płciami (taka że babeczek jest mniej)= kobiety wtedy mają zdecydowanie łatwiej na rynku matrymonialnym. Z tego co się orientuje Chińczyk obecnie powinien mieć minimum 2 mieszkania aby znaleźć żonę, a teraz jeszcze muszą jeszcze schodzić z wymagań wiekowych. W Polsce brakuje coś koło 1 miliona wolnych kobiet, więc wiemy kto niedługo będzie musiał obniżyć wymagania i nie będą to kobiety.
I
Ale śmiesznie dla przegrywow, jeszcze jak wpuszcza ciapatych to będzie coraz gorzej dla nich jeśli chodzi o szukanie baby.


@dzoanakurpa: Obawiam się, że jest to prawda bo za dużo jest Polek, który fascynują o czarnej knadze, a potem jeszcze ten zrobi jej ciemnego bąbelka i zostawi lub naciągnie na wizę i zostawi i będą kolejne Facebookowe żale karynek. Nie rozumiem dlaczego nie ściąga się kobiet do kraju a facetów??