Wpis z mikrobloga

Mam telewizor SONY KD-55XH9005 i soundbar Samsung HW-Q60T. Ostatnio po wymianie dekodera z Play, nie ma dźwięku z soundbara jak chce oglądać telewizję.
Jak włączam netflixa albo YouTube pilotem od telewizora to dźwięk normalnie działa. Jak włączę telewizję z dekodera to nie ma dźwięku. Jak włączę pilotem od dekodera netflixa albo yt to też nie ma dźwięku. Próbowałem przestawiać ustawienia tv i nic :/
Pare razy dźwięk normalnie działał, a potem nagle przestał działać i nic nie mogę z tym zrobić.

Jakieś rady?

#kiciochpyta #telewizory #play
  • 9
@Just_do_it: to znaczy się co? Wszystko odtwarzane za pośrednictwem dekodera nie ma dźwięku? I stało się tak po wymianie dekodera? No cholera, nie mam pojęcia gdzie może tkwić problem, będziesz musiał się poprostu przyzwyczaić do zaistniałej sytuacji.
@ZielonaOdnowa zgadza się, ale kilka razy dźwięk działał, więc to jest dziwne. Jakby od początku w ogóle nie działał to rozumiem. Żeby było śmiesznie to jak wchodzę w ustawienia dekodera to są dźwięki systemowe dekodera.
@Just_do_it na dekoderze z Play też tak mam, tylko u mnie czasami dźwięku nie ma ani z soundbar, ani z głośników telewizora. Uruchomienie ponowne dekodera z Play u mnie pomaga.
MIałem jeszcze problem z soundbarem, że nie podłączyłem kabel pod wyjścia arc, a byłem pewny że było dobrze podpięte i dopiero jak przepialem to zaczęło działać poprawnie.