Wpis z mikrobloga

Wiem, ze niektórzy z Was nie chcą się rejestrować na Medium, co jest szkodą, bo w komentarzach jest mnóstwo merytorycznej dyskusji, która uwielbiam.

Więc kopiuje jeden z komentarzy pod artykułem dlaczego programiści są leniwi, myślę, że to bardzo mądrze jest napisane:

I love this! I use to tell the apprentices I work with, programming is productive laziness.
I think really the core of what we do as developers is making everyone's life, including our own, easier.

#programowanie #dlaprogramistow
  • 6
@tomaszs: yyy ale przecież Medium od wielu lat, podobnie jak inne strony, mocno stracił na wartości

To już nie ten Medium co kiedyś. Kiedyś to był szanowany portal z mnóstwem wartościowej wiedzy. Teraz to taki smietnik, gdzie mamy z 10% wartościowych rzeczy i 90% śmieci. Żeby to przeglądać to trzeba by sobie napisać własnego bota AI, który by potrafił odsiać wartościowe rzeczy od chłamu, ręcznie przeklikiwać i czytać to strata czasu
@nad__czlowiek: to chyba wszedzie tak jest. Fajnie jest na przyklad wybrac konkretne osoby ktore sie sledzi, ktore trzymaja poziom. A takich jest przynajmniej kilka z dziedziny dev na Medium, na przykład Minko Gechev