Wpis z mikrobloga

@bastianbastiante ale wiesz jak to jest? Jak nie masz kręgosłupa moralnego i zmieniasz swoje wartości i poglądy o 180 stopni w czasie swojej działalności politycznej to coś mi tu nie gra. Jak dla Ciebie to jest norma to współczuję.
@niepoprawny_pesymista:

Albo masz mało lat, albo krótką lub wybiorczą pamiętać, ale Giertych był z PISem w koalicji ładnych parę lat temu, blisko mu było do skrajnej prawicy


Pamiętam też jak jechał po PiSowcach będąc z nimi w koalicji. Oczywiście nie jest mi po drodze z jego poglądami zwłaszcza z tamtych czasów ale widzisz, jakoś PiS nie potrafił mu się dobrać do dupy przez 8 lat.
Może Ty za bardzo uwierzyłeś w
@Duszqable: Jak zaczną wsadzać posłów i innych ludzi powiązanych za miliardowe defraudacje z 8 lat rządów pisu to stwierdzę, że się myliłem. Teraz twierdzę, że jak zwykle rządzi popis- nic się nie zmieni zbytnio w Polsce, jak już to na gorsze a teraz to teatrzyk dla gojów trochę- no zobaczymy, mam nadzieję że się mylę.
Może Ty za bardzo uwierzyłeś w propagande pisowców...


@Duszqable: Panie, ja od ponad 4 lat nie mam tv w domu, do PISu zawsze było mi daleko, i to już te 20 lat temu, gdy pierwszy raz PIS doszedł do władzy, a spora część osób, które teraz tak walą w stronę tej partii, dopiero robiła w pieluchę. Po prostu dziwi mnie i niepokoi, a po części również bawi, ten poklask w tym
Panie Giertych - imponuje mi pan


@zanka654: rozumiem, że również tym, że nie stawiał się na przesłuchania i unikał wymiaru sprawiedliwości siedząc we Włoszech. Ba, podczas kampanii nie był w Polsce, dopiero przyjechał jak dostał mandat posła

źródło