Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Wiecie, że Gapy przy takim cisnieniu jak ma to by go nie wypisali ze szpitala w PL, gdyby trafil na SOR w Polsce bo sobie palca nabił? Wrzuciliby procedurę ratowania życia i konsultację u kardiologa co na oddziale ma dyżur.

Gościu ma gwarantowany zawał/udar w ciągu 2-3 lat. Cycolina to samo, tylko ono Cycolino sie wynikami nie chwali bo ma inny image, twardziela.
  • 7
konsultację u kardiologa


@lskx: niestety pani z kiosku jeszcze nie zrobiła fakultetu z Pani Domu, żeby wykonać Klapkowi konsultację medyczną.
Taka jest cena kucowskiej wolności (od rozumu), że może sobie po wolnościowemu zdechnąć, bo dopóki nie ma worka kasy to każdy szpital go tam wywali za drzwi, żeby nie zapaskudził łóżka bez płacenia. Jako obcokrajowiec on tam zawsze będzie obywatelem piątej kategorii.
może Dżunku na tyle podrośnie, żeby daddy'iemu zmienić pieluchę


@mexicofan: w wolnościowym raju nie takie numery. Tuktuk oleje zamówienie do szpitala albo się spóźni, a w szpitalu go oleją bo nikt nie odpowie na pytanie o zaliczkę na leczenie. Zostaje tylko krematorium, bo bez pliku dolarów nikt się nawet nie podejmie ratowania go.
via Wykop
  • 4
@darth_invader: @mexicofan
To co napisałem to wiem, bo zapytałem siore - okulistke, niby nie w temacie ale procedury zna. sam jak byłem w szpitalu po przeleceniu samochodem przez barierki na autobahnie i miałem w #!$%@? 160 x ileś to mnie chcieli położyć na parę dni szpitala, a miałem tylko poparzoną łapę od poduchy i troche emocji xD. Musiałem się wypisać na żądanie. Typ rano ma 180x110 i #!$%@? motorynką w kraju
@lskx: Nie każdy o tym wie, ale alkoholicy najczęściej umierają gdy przestają pić. Alkohol rozszerza naczynia krwionośne, natomiast podczas zejścia dochodzi do najniebezpieczniejszego obkurczenia naczyń krwionośnych. W przypadku naszego gwiazdora mamy do czynienia z już mocno zdezelowanym układem krwionośnym, więc kto wie. Z resztą pare odcinków temu Ropuch skarżył się, że przez 3 dni bardzo źle się czuł. Wtedy co jeździł po paniach sklepikarkach kwestionując swoją aparaturę do mierzenia ciśnienia. W