Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Wypoki - skończyłem przed kilkoma dniami The Last of Us. Ogólnie nie wiem jak opisać mój zachwyt dotyczący tej produkcji - mniejsza z tym. Dziś zasiadłem do Uncharted 3 i..... wtf? Ta gra się nie umywa do The Last of Us :( Ale swoją drogą wersja na PSV mi się podobała.

#thelastofus

#ps3

#gry
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzangyl: Animacje w The last of us są po prostu genialne, a grafika zwala z nóg. Płynność ruchów też jest nie do porównania na korzyść wymienionej gry. Takie jest oczywiście tylko moje zdanie i nie oznacza ono, że Uncharted jest zły (przeciwnie!).
  • Odpowiedz
@Prezes_Lato: ano, oprawę graficzną można porównywać racja, pod tym względem TLoU wgniata w fotel, chciałbym jednak zobaczyć tą grę na PS4 z teksturami wysokiej jakości i kilkoma bajeranckimi efektami świetlnymi czy cząsteczkowymi, wtedy to by dopiero pięknie wyglądała.
  • Odpowiedz
@Prezes_Lato: racja, w tlou bardziej wszystkie ruchy wygladaja realnie i sama fizyka ruszania sie ma lepsze wrazenie. Na ciekawostke mozna zauwazyc ze w U3 pierwszy raz zrobili motyw dotykania scian itp jak sie blisko chodzi (pamietam jak wlasnie to reklamowali przy grze), w TLOU tez to jest wiec juz mieli gotowe i mogli tylko podpicowac :) sam system coveru tez w tlou o niebo lepszy bo nie trzeba nic naciskac
  • Odpowiedz