Wpis z mikrobloga

Kocham wykop xD

To tutaj zmarnowałam najwięcej czasu na dyskusje prowadzące do zupełnie niczego, ale jednocześnie
to tutaj poznałam ludzi, którzy trafili do grona tych najciekawszych lub wnoszących coś do mojego życia.
To tutaj po raz pierwszy pokazałam swoje pierwsze rysunki, gdy postanowiłam mieć nowe hobby.
To tutaj sprzedałam swoją pierwszą odręczną pracę.
To tutaj do dziś otrzymuję kolejne zlecenia i statystycznie
to tutaj mam główny rynek zbytu (za co jestem Wam ogromnie wdzięczna).
To tutaj mogę być szaloną zbieraczką zdjęć kotków i jeszcze dostanę za to plusiki.
To tutaj mam przestrzeń do dzielenia się absurdalnymi pomysłami, jak np. zdjęcia gumowej Batkaczki na koncercie, sankach albo innym Nurburgringu #battrip
To tutaj wchodzę, jak chcę wartościowych treści.
To tutaj zaglądam, jak potrzebuje się odmóżdżyć.
Tylko, #!$%@?, tutaj jest możliwe pokłócić się z kimś, pisząc wierszem. Do rymu. A potem zbić pionę i zostać kumplami.

Kocham Was, Murki. I idę malować, dla (znowu) jednego z Was <3

#feels #takaprawda #logikarozowychpaskow #wykop30plus
  • 133
  • Odpowiedz
  • 0
@sprawdzajacy Ooo rany. Skąd pomysł na takie porównanie xd
usilne męczenie ludzi, aby myśleli jak Ty vs „ktoś płonie” ;D wtf

A czemu prostacki? Ja to powiedzenie rozumiem tak, że większość kwestii nie jest możliwa do oceny zerojedynkowo w kontekście np. moralności. Ale ja sobie mogę ocenić czy coś jest dla mnie mądre, czy głupie. Jednak nie będę wmawiać innym, że mają tak jak ja, uznać coś
  • Odpowiedz
Weź sobie nie wmawiaj że odwaliłaś jakąś ciężką pracę, tylko przyznaj prawdę że poszczęściło ci się podczas losowania płci. Gdybyś była facetem to każdy miałby w dupie te twoje malowidła.


@Glock17: Jest tutaj kilku mirków, którzy tworzą różne rzeczy, obrazy też, i jakoś mają kupców, mimo że są facetami. Jest też np. wykopek, który wrzuca zdjęcia z opuszczonych miejsc i chyba za każdym razem ląduje w gorących, a moje foty w
  • Odpowiedz
@Glock17: Nie pamiętam nicków, ale jest np. wykopek, którego grafiki były nawet na ubraniach znanej marki, Medicine chyba. Inny to Adam Lapko, grafik, też nie raz wrzucał swoje rysunki i obrazy i ludzie pytali o możliwość kupna. Niedawno robił serię z polskimi Pokemonami i wykopki były zachwycone. A Adam to raczej męskie imię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Ytarka a co to za wesoła atmosfera pod tym wpisem? Tak nie wolno, tu trzeba na smutno, trochę powagi ( ͠° °)

  • Odpowiedz
  • 2
@Glock17 chociaż malarz ze mnie żaden, to namalowałem kilka obrazów w życiu, a dwa nawet zostały zakupione przez Mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: ale nie porównuj obrazów lapko przy których widać talent i mega napracowanie, do tych jej bazgrołów dla spermiarzy. W sumie to tylko potwierdzasz moją tezę. Facet aby sprzedawać obrazy musi być w tym bardzo dobry, a różowa wystarczy że nabazgrze półnagą babe i wszyscy zadowoleni xD. Nawet sama napisała że wykop to dla niej główny rynek zbytu a kto tutaj siedzi jak nie sami spermiarze?
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_ miło czytać, że tak to odbierasz! ;D

zostały zakupione przez Mirków

Skoro tak to Niemożliw żeś chłop! jesteś na pewno różowym paskiem i tylko oszukujesz ze niebieskim żeby ktoś kupi… oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Glock17

@choochoomotherfucker: ale nie porównuj obrazów lapko przy których widać talent i mega napracowanie, do tych jej bazgrołów dla spermiarzy. W sumie to tylko potwierdzasz moją tezę. Facet aby sprzedawać obrazy musi być w tym bardzo dobry, a różowa wystarczy że nabazgrze półnagą babe i wszyscy zadowoleni xD. Nawet sama napisała że wykop to dla niej główny rynek zbytu a kto tutaj siedzi jak nie sami spermiarze?


Wyobrażasz sobie, że ani
  • Odpowiedz
Tak, szczególnie przykładem ze zdjęciami z urbexów, ciekawe, dlaczego pominąłeś akurat ten wątek xD


@choochoomotherfucker: może dlatego że to nie dotyczy tematu obrazów o którym jest mowa i usiłujesz wcisnąć tutaj ten argument bo to akurat tobie pasuje pod tezę? nie wiem czemu masz mniej plusów pod urbexowymi wpisami i #!$%@? mnie to obchodzi. ale jak chcesz przeskoczyć na inne wątki to proszę bardzo.
dlaczego różowa która tylko wrzuci foto w
Glock17 - >Tak, szczególnie przykładem ze zdjęciami z urbexów, ciekawe, dlaczego pomi...

źródło: pepe

Pobierz
  • Odpowiedz
Ładne kobiety lubię, to se maluję. Ale popyt jest na zupełnie coś innego.

A główny rynek zbytu to nie „jedyny” xd


@Ytarka: nie mamy wglądu do twojej księgowości, więc se możesz gadać pod tezę co, komu i jak sprzedajesz
  • Odpowiedz
  • 2
@choochoomotherfucker ja tam uważam, że ktoś kto w życiu nie zrobił niczego ponad podstawowe, wymagane do przeżycia czynności, sam pozbawia się prawa do ferowania wyroków, kto na co zasługuje i co jest wartością XD

@Glock17 czekam na opowieść, jak z powodu płci, świat zdeptał Twoją pasję, przez stałeś się tym zgorzkniałym typem, co #!$%@? robi ale dużo gada.
  • Odpowiedz
@Ytarka najbardziej ironiczna rzecz to, że nikt w prawdziwym życiu nigdy się nie przyznaje do przeglądania tej strony, a jednak nadal na niej siedzimy.

Kiedyś usunąłem usunąłem tu konto ale wrócilem po roku, nie ma chyba takiego drugiego miejsca w internecie, szkoda tylko że więcej ludzi nie dostrzega potencjału tego portalu. Powoli to się staje jakimś forum dla ludzi lubiących oglądać patologię w internecie.
  • Odpowiedz
@Glock17: Wow, wpis sprzed czterech lat, chyba bardzo Ci zależy, żeby udowodnić jakiejś losowej babie z internetu, że masz rację xD To sukienka w żaby pepe, które są popularne na wykopie, a nikt w takich sukienkach nie chodzi, dlatego wywołała takie poruszenie. Mężczyźni też czasem dostają kilkaset plusów za nic, ale tego oczywiście nie widzisz xD
  • Odpowiedz