Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci
Starych byków którzy mieli szanse na zakup tanich nieruchów typu mick i inni z tagu mi nie szkoda, po prostu bali się i ponieśli tego konsekwencje w postaci oddanie landlordom kilkuset tysięcy na lata najmu, a kwadraty odjechały w między czasie o 100% odkąd zaczęli pisać o spadkach.

Żal jedynie Mireczków którzy mają teraz przekroczone ledwo 20 lat, im niestety pociąg może odjechać i to nie z ich wini.
  • 6
@niewiemjakiwybrac mam obecnie 23 lata. Jeszcze pół roku temu nie było mnie stać na kredyt z beki. Tak się stało że moje zarobki się podwoiły przez te pół roku. Tylko że nową umowę dostałem tydzień temu jak już zakończył się 2%. Zarabiam teraz maksymalną kwotę z kryterium dla singla z mieszkania na start , a i tak nie ma żadnych mieszkań dla mnie w tym przedziale cenowym

Prawdopodobnie przed bk2 byłoby stac
@niewiemjakiwybrac właśnie te mireczki na starcie wiedzą że mieszkanie nie sią za darmo i od młodego bedą sobie odkładać do skarpety czy na innym #gpw . Za to mirasy jak mickpl wydawały beztrosko i dobrze się bawiły bo przecież nie może rosnąć to the moon . A tu niespodzianka