Wpis z mikrobloga

@Dyzma_Nikodem: Ja za to ostatnio dość często zacząłem chodzić do Aldi (wcześniej w mojej okolicy miałem tylko Biedronki). Mało ludzi, wszystko ładnie poukładane, dużo przestrzeni, żadnych walających się palet, duży parking gdzie zawsze jest miejsce, cenówki wyglądają normalnie (no dobra, ta ze zdjęcie to trochę xD). To jakiś prawdziwy przeskok cywilizacyjny o kilka poziomów w stosunku do tego co przeżywałem w Biedronce.
  • Odpowiedz
@Bekazwas dokładnie. Poza tym to obowiązek sprzedawcy, po prostu chipsy były na promocji ostatnio po tyle i promocja się już skończyła XD
  • Odpowiedz
@Dyzma_Nikodem to trochę Wam opowiem bo gadałem ostatnio ze znajonym o chipsach i #!$%@? cenach. I kontekst jest taki, że aktualnie jest mało ziemniaka na chipsy na rynku stąd ta cena. Dlaczego?
Dużo rolników zaniechało takich upraw (na klasyczne chipsy) w ostatnich latach bo są turbo wyśrubowane normy (np. Żeby nie było tych czarnych oczek) a jak Ci odrzuca to wtedy sprzedajesz super zadbane kartofle po cenie zwykłych z ziemniaków
Do tego
  • Odpowiedz
Kiedy też chcesz ludziom sprzedać "super" okazje, ale twoja cenówka nie jest tak #!$%@?ła w oszukiwaniu Polaków jak ta od Jerónimo Martins.
  • Odpowiedz
@Dyzma_Nikodem: nie wiem jak dla was ale dla mnie to aldi to zajezdza taka komuną i SPOŁEM xD raz bylem w niemczech w aldi i bylo to samo, jakies murzyny, menele, stare dziody nazisty, puste polki, bulki mimo wczesnej pory to twarde jak panzerwaffle itp, no masakra
  • Odpowiedz
@Dyzma_Nikodem: jak można obliczyć cenę? W biedrze chociaż łatwo podają, żeby kupić 12 sztuk w dni parzyste, to przy pełni księżyca jest taka cena za sztukę, a tutaj tylko podane cyferki i co mam z tym zrobić?
  • Odpowiedz
Jak w tym kraju ma być dobrze, skoro ludzie nie potrafią przetworzyć najprostszej informacji?

@Dyzma_Nikodem Gdzie masz napisane, że to cena przed obniżką? To najniższa cena z ostatnich 30 dni.
Dzień wcześniej kosztowało 10zł (tego nie muszą podawać), teraz kosztuje 9,99. Masz obniżkę. A jak chciałeś kupić za 6,79 trzeba było ruszyć dupę jak była tamta promocja.
Powiem ci w tajemnicy, że dwa lata wcześniej te nachosy można było kupić za 4,99.
  • Odpowiedz