Wpis z mikrobloga

@noipmezc: miałem starszego brata i jak już była moja kolej to zeby go nadgonic musiałem wymyślać cheaty nawet jak ich nie było. Stworzyłem kiedys trainera do Fallouta 2 który podbijał nam dowolne statystyki bo nic takiego nie było na nowsze Windowsy niz 7.
@noipmezc po singlu to pewnie na osiągnięcia są łasi, albo chcą po prostu wygrać, a nie musieć się martwić, czy się uda.
Za to w multi to rzeczywiście, braki w mózgu i chęć dowartościowania się za wszelką cenę. Połączona z bólem dupki, bo komuś to nie pasuje.
@GrimesZbrodniarz znaczy wiesz, różne są rozrywki i różni są ludzie, ale takimi rzeczami się rajcować to rzeczywiście, trzeba być nie teges. Chociaż im dłużej żyje, tym bardziej się skłaniam ku temu, że ludzie to są po prostu w większości jacyś odchyleni. Tylko jeden woli pić, drugi się będzie wywyższać, a trzeci znajdzie ujście w jakieś dłubaninie i ciągłej zmianie.
Chociaż tak, gimby które z gry uczyniły sens życia to też jest smutne.
@buczubuczu:

Chociaż tak, gimby które z gry uczyniły sens życia to też jest smutne.


Ale tu nie chodzi o sens życia np. jak ja gram to wiadomo raz lepiej raz gorzej, ale jest fajnie aż nie wiedzie jakiś typ który niszy przyjemność z gdy bo go wujek źle dotykał jak był mały czy coś w tym stylu xD
@GodEmperorWasRight: Pełna prawda, kilka dni temu czytałem jakiś wątek w którym gość z Indii skarżył się, że Koreańczycy albo Chińczycy #!$%@? go discorda jak przyznał się, że nie używa ESP w grze. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że robactwo loguje się na inne serwery niż azjatyckie bo tam jest za dużo cheaterów xD