Wpis z mikrobloga

Ogólnie to właśnie w pociągu widziałem JE (czy tam W.Cz.) posła Dobromira Sośnierza i od razu przypomniał mi się ten jego syf na klatce schodowej i te wszystkie głupie wypowiedzi w mediach typu jedzenie psów i poczułem dosłownie taki mega cringe i zażenowanie (choć przecież nie mam z typem kompletnie nic wspólnego, a na tle niektórych konfiarzy on i tak wydaje się umiarkowany), że mnie do teraz trzyma i nie mogę rozchodzić, a minął już prawie kwadrans. Jak żyć? :)

#polityka #wybory #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #sejm #heheszki
  • 7
typowe przy przedawkowaniu mainstream media.

@WhiskyRomeo: A co musiał przedawkować ktoś, kto całe dnie spędza na spamowaniu Wykopu propagandą przeciwko Konfederacji i nawet zmyśla historyjki, że spotkał w pociągu Sośnierza?
myślę że nie interesujesz się co kto ma na klatce.


@WhiskyRomeo: Jakby mi jakiś sąsiad robił śmietnik na klatce schodowej to bym się zainteresował, oraz zainteresował administrację i być może odpowiednie służby.

Myślę że ktoś ci wmówił jakie pierdoły powinieneś mieć w głowie i czym się emocjonowac.


@WhiskyRomeo: Polityka się interesuję z tego powodu, że no niestety, pracuję w aparacie państwowym i niekiedy z tymi debilami mam styczność bezpośrednią. Więc
@Filipterka25: właśnie korciło mnie, żeby potrollować, ale z jakąś niewiastą podróżuje, więc się zlitowałem, bo nie chciałem przy kobicie go ośmieszać - ja nawet i dla takich typów mam empatię i litość bliźniego ;)