Wpis z mikrobloga

Ale skisłem! xDDDD

Mirki, zastanawiacie się czasem dlaczego te wpisy naganiające spadki, prawie zawsze brzmią jakby pisała je ta sama osoba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zróbcie jeden eksperyment, wpiszcie sobie w google frazę: "dynamiczny mariusz" site:wykop.pl i zobaczcie co wyjdzie... Bardzo mało wyników, za to wyjątkowo "skoncentrowane"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Frazeologia i nawyki językowe to jednak dzifka panie @mickpl .... xD

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #bekazwykopkow #heheszki
wypopekX - Ale skisłem! xDDDD

Mirki, zastanawiacie się czasem dlaczego te wpisy naga...

źródło: dynamiczny mariusz

Pobierz
  • 26
@wypopekX: wydaję mi się, że mimo wszystko to nie są wykupieni jacyś naganiacze. @mickpl i jego towarzysze bardzo zażarcie i konsekwentnie brną w swoich fantazjach. To pewnie już poważne maniakalne zaburzenia psychiczne. Niektórzy ludzie są w stanie dla swoich wyimaginowanych scenariuszy tak zaburzyć obraz rzeczywistości, że całe swoje życia marnują na coś co im się urodziło w głowie ale nie ma nic wspólnego z realnym światem.

Mój wujek na przykład od
  • 0
zaraz, gniazdownik wystąpiło na portalach branżowych i w płatnych artykułach? Czy to oznacza, że jesteś naganiaczem deweloperskim?!


@BurzaGrzybStrusJaja: nie, to znaczy że jesteś typem, który nie potrafi nawet sprawdzić że jakiś termin ma 3900 odnośników xD
  • 0
wydaję mi się, że mimo wszystko to nie są wykupieni jacyś naganiacze. @mickpl i jego towarzysze bardzo zażarcie i konsekwentnie brną w swoich fantazjach. To pewnie już poważne maniakalne zaburzenia psychiczne. Niektórzy ludzie są w stanie dla swoich wyimaginowanych scenariuszy tak zaburzyć obraz rzeczywistości, że całe swoje życia marnują na coś co im się urodziło w głowie ale nie ma nic wspólnego z realnym światem.


@#!$%@?: Jasne, to też prawdopodobny scenariusz. I
@wypopekX: zaraz zaraz, gniazdownik wystąpiło na portalach branżowych i w płatnych artykułach? Czy to oznacza, że jesteś naganiaczem deweloperskim?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BurzaGrzybStrusJaja
Dalej nie potrafiłeś przyznać się do błędu

W takim razie co to oznacza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wypopekX: ten portal nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia jeśli chodzi o szeroką świadomość społeczną więc nie sądzę by to byli jacyś opłaceni naganiacze.

Zlituj się nad nimi trochę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, ja bardzo bym chciał żeby oni wszyscy mieli rację i żeby to jebło bo to co się dzieje z cenami jest faktycznie #!$%@?, ale #!$%@?, każdy normalny widzi, że na to jebnięcie